2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
selam kızlarrrrr

daecim benim doğum sancılarım o bahsettiğin ağrılardı adet olmuşum gibi bel ağrısı falan olmadı.

Archii bütün doktorlar seminerde sanırım görümceminkide gitti benimkide akşam üstü uçtu sabah benim kontrolümü yaptı akşam üstü gitti pazartesi dönecekmiş. Ay dedim hocam tam zamanında doğurmuşum. Bu arada bugün tekrar itiraf etti çok üzüldüğünü anestezistten önce o kontrol etse ameliyathanede doğurtucağını söyledi. Çok içimde kaldı kızlar yaaa ama neyse hayırlısı buymuş demeye çalışıyorum.

Son düzenleme:
zeynepcim üzülme olacakla ölecege care yokmuş senin kaderinde ve kısmetinde sezaryan olmak varmış

herseyden önemlisi sen ve ayse naz saglıksınız

anaaaaa taze anncik gelmiş
zeynepcim aysenazımız bu saatde uyuyor herhalde dünde bu saatde gelmişsin nasılsınız

iyiyim canım sen nasılsın. Aşye Naz esasında tüm gündüz uyuyor sadece karnı acıkınca uyanık diyebilirim ama geceleri saat 12:00-02:00 arası muhakkak uyanık oluyoruz. Gün içinde bende kızla dinlenmeye çalışıyorum ondan bu saatler gelebiliyorum.

Kizlar biri beni durtuklesin, hala yasiyor muyum.
Bugun benle beraber 3 kisi abartisiz 10 bezi manti siktik.
Ayagima yanlislikla igne patsa patlar sanirim okadar sis balon gibi resmen.
:meri:

EVET KAÇ KİŞİDEN DUYDUYSAM HEPSİ SEMİNERDE
NEYSE CANIM SENDE ÜZÜLME DOĞUMUN İÇİN SONUÇTA MELEK GİBİ BİR KIZ ANNESİ OLDUN.OLAN OLDU KAFANA TAKMA ARTIK.DEMEKKİ SENİN İÇİN HAYIRLISI BUYMUŞ

buğün benim göbegimde sanki daha agırlaştı gibi yürürken aşagı agırlık yapıyor

kızlar göbeklerinizi hiç mezurayla ölçtünüzmü

BENDE ŞİMDİ LAVABODA AYNAYA BAKTIM İYİCE AŞAĞI DÜŞMÜŞ. KORKUYORUM AŞAĞIDAN DÜŞECEK DİYE.
GÖBEĞİMİ DE HİÇ ÖLÇMEDİM BİZDEKİ MEZURA 1 MT LİK O DA GÖBEĞİMİ ÖLÇMEYE YETMEZ

Zeynepcim canim benim bence orasini dusunme artik hayirlisi boylemis demek ki
sonucta sen hayirlisi icin dua etmedin mi. Allah korusun o an kontrol ettiklerini dusun
ve seni normal doguma aldiklarini dusun ve bebegine o an birsey oldugunu dusun
bunlari dusun yani, hayirlisi boyleymis ki boyle olmus belki normal dogum senin icin cok kotu olabilirdi.

zeyneeeeeeeeepppp satdaşımmm nasılsınnn ayşe nazımız nasıll..

ama canım hıc takma normalmıs sezeryanmıs
ıkınızde cok ıyısınız ya onemlı olanda bu

bu arada esmerınde nısanı gelmıs bugun
bı ben kaldımm yahuu

sımdı arıyorum esmerı bakalım doormus mu

oyy yerim ben o tontişi.şimdi uyuyup enerji depoluyor 1 ay sonra ciyaklamaya başlarlar 🙂

Kizlar biri beni durtuklesin, hala yasiyor muyum.
Bugun benle beraber 3 kisi abartisiz 10 bezi manti siktik.
Ayagima yanlislikla igne patsa patlar sanirim okadar sis balon gibi resmen.
:meri:

ya senin canına kastın mı var. intihar etmek istiyorsan camdan falan atla böyle uğraştırma kendini