2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bence giy gitsin ztn bu halimizle ne kdr güzel ve şık olabiliriz gerçi seni bilemiyorum da ben en güzel elbiseyi de giysem su durumda kendimi güzel bulmam 🙂 bu halime de masraf yapmak istemem.bence uydur bişiler giy.ya da daha sonra değerlendirebileceğin bir elbise bul onu al.seker olayı da yokmu senin için bu güzelliği yapacak birisi?gidip alsın.cünkü sipariş veriyorsun bir de almaya gitmek lazım hazırlanınca.ama eğer kendin yapacaksan o başka

ütü yapıyom lovefun,temizlikçi almadım daha yerleştirme işleriyle uğraşıyom hiç iş bitmiyo valla.doğururum dıye çok korkuyorum

evde olunca iş bitmiyor canım. Valla bizde de ne çamaşır ne ütü bitiyor. Zaten herkes kendini temizliğe verdi topic olarak 🙂))

Fazla yormamaya bak yine de kendini...

Ya hazır seni bulmuşken bişey sorayım bu sgk nın yeni tebliğinden haberin var mı? İstirahatli çalışanların bildirimiyle alakalı olan

yenımı çıktı tam olarak hangisi bilmiyorum.sen bahset bu hanı bıyandan sıgortalı olman devam edıyo ondanmı bahsedıyosun

krem sürülmemiş haline nazaran az hissettim
ama kendimi sıktım, ter bastı, bide bebişim yukarı kaydı yatarken kaburgalarıma baskı yaptı, nefesim kesilti
en güzeli lazer ohh misss

yenımı çıktı tam olarak hangisi bilmiyorum.sen bahset bu hanı bıyandan sıgortalı olman devam edıyo ondanmı bahsedıyosun

aman bilmiyorsan hiç bulaşma 🙂))))

raporlu çalışanlar artık 5 iş günü içinde sgk ya bildirilecek internetten 12.05 ten itibaren.

Ama 10 günden fazla raporlu olanlar her 10 günde bir bildirilecek. Bildirmezsen de 5 asgari ücret cezası var falan. Ortalık toz duman oldu anlayacağın. Önceden beri süregelen raporlar nasıl bildirilecek falan hiç bir açıklama yok ortada. Örneğin bizim bildirimlerimiz. Rapor başlangıçlarımız 12.05 öncesi çünkü.

Valla beynim döndü 2 gündür araştır araştır elle tutulur bişey de bulamadım