2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

yok canım ya gidemedm bi ben kaldım sanırım şeker almayan aman aslına bakarsan şu saatten sonrada uğraşmak hiç içimden gelmiyo ayaklarım yara zaten bişey olmuyo ayağıma nasıl gidiceksem

Canim yaa, nezaman gelicekmis ki sen tek basina idare edebiliyor musun peki.
Birde oralari biliyor musun islerini halledebiliyor musun?

Canim dogumdan sonra annemin yazliginda kalicam ya gelenler de gece yarisina kadar kalirlar,
birde bakarsin ben yatarken mangal partisi vs bile yaparlar bunlar anam.
Birde burasi kayseri olunca mantisiz, sarmasiz olmuyor maalesef.

Evet yaa kadin bugun resmen 10 kilo un aldi :meri:
dogumdan sonra gelen gidenlere manti, sarma vs hazirligi yapiyor.
Bi kismini yarin yapicagiz, diger kismini da cuma gunu.

mantı, sarma mı?
yok artık
geçmiş olsuna gelceklere sizde böyle yemek falan mı ikram edilir ayyy başa mı çıkılır ayol onla.
Gelen de pasta böreğe mi geliyo alla alla gitsin evinde yesin :meri:

bal kavanozu koton da falan çok güzel elbiseler oluyor böyle göğüs altından genişleyen falan. Hem şık hem de fiyatı da uygun . Sonra da çok rahat giyebilirsin hem

evet kışlık kotondan çok aldım öylede göbek artık büyüdü ya epey olmaz sanırım mudoda çok güzel elbisler vardı öyle robalı ama olmadı bi hamile kıyafetinede çok para vermek istemiyorum

meraba millet. ooo doğum soorası hazırlıklar başlamış bile.
biz de bir tek lohusa şurubu ile un kurabiyesi ikram edilir ama daha o konuları hiç konuşmadık anamla ve kaynanamla. bakalım onlar ne diicek...

yok canım ya gidemedm bi ben kaldım sanırım şeker almayan aman aslına bakarsan şu saatten sonrada uğraşmak hiç içimden gelmiyo ayaklarım yara zaten bişey olmuyo ayağıma nasıl gidiceksem
düğüne nasıl gideceksin peki?ayakkabı sorunu icin diyorum?ama şeker olayı güzel oluyor bence netten falan da olsa bak al derim.ben aldım biberonların yapılmışını yapmakla uğraşmayayım dedim sonradan hazır aldım.havuzlu handan almıştım sen de oraya bakabilirsin.ama sırf şeker icin gitme oraya yazık bu halde..

meraba millet. ooo doğum soorası hazırlıklar başlamış bile.
biz de bir tek lohusa şurubu ile un kurabiyesi ikram edilir ama daha o konuları hiç konuşmadık anamla ve kaynanamla. bakalım onlar ne diicek...
lohusa şurubu dediğin lohusa şerbeti mi canım?annem de gecen diyordu yaparız diye ama o da daha önce yapmamış nasıl yapılıyor acaba ölçüsü nasıl yani

kardeşim biraz sulak yerde yetiştiği için kocaman ayakları var onunkilerden giymeye çalışıcam bakalım aslında bi arkadaşım bana hamile kıyafetleri vermişti giy diye ebru hamileden felan hepsi bi elbise var böle siyah üstüne beyaz puantiyeli ama kardeşimde rengi soluk dedi ama güzle bişey aslında tabi giyilmiş olduğundan sıfır durmuyo bişey bulamazsam onu giyerm napıyım valla eminönüne geçersem sırf şeker için geçicem napıyım sabahtan gidip 2 saatte halledip döniyim diyorm bakalım gidebilirsem bu halde