2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
maşallah oğluşuna canım. Ben takılıp kalamamaya karar verdim boy ve kilo konusuna artık çok zor çünkü ölçümlemek her muayenede daha gelişmiş çıkıyorsa o önemli. Çıktıktan sonra kilo da alırlar boyları da uzar hiçç merak etme senn

oglumun dolabı geldı vemontajı yapıldııı
bogun cok mutluyum
ırmık tatlısı yapıp zıyafet cekcem aksama

yerlerı sılıp halısınıda serdım
bıde gardolabını sılıp kıyafelerını yerlestıreyım ama once askı alayımm..
yupppiiiiiiiiiiii..

kavanoz takma o kdar kafay abenımkınınde bu sefer boyu 35 haftalık cıktı
bızımkılerde cücük olsun bosveeerrr

Maşallah oğluna.. Kafaya takma doğsun da büyütürüz biz onları... Bu oğlanlar evde kalcak ha.. Kızlar uzun hep. Benimki de aynı. 3 hafta geri boyu 46 cm falan boyu şu anda bizimkininde..[/QUOTE]

senin yine iyi ben 47 cm doğduğunu görsem yetcek sanırım kime çekti bu oğlan

inşallah dediğin gibi olur kilo olsa tamam diycem de boy olunca acaba genetik bişeymi diye düşündüm ondan endişem neyse sağlıklı olsunda

Maşallah oğluna.. Kafaya takma doğsun da büyütürüz biz onları... Bu oğlanlar evde kalcak ha.. Kızlar uzun hep. Benimki de aynı. 3 hafta geri boyu 46 cm falan boyu şu anda bizimkininde..

senin yine iyi ben 47 cm doğduğunu görsem yetcek sanırım kime çekti bu oğlan[/QUOTE]

İyi de kuşum seninki küçük benimkinden.. Daha doğana kadar uzar yani.. Ben 1 haziran da doğuracağım için 48 cm falan olur en fazla sanırım doğurduğumda... :meri:

sorma her gidişimde takmıycam diyorum yinede takıyorum doktor bu sefer 3 hafta geride deyince iyice tepem attı.
Bende oğlumun odasını yerleştirmedm ya daha off