2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
zeynepcimm güzel kızınla bırlıkte saglıklı mutlu bı hayat dılerım sana..
dunyalar guzel bı prenses hungur hungur aglattın benı
ılk yegenımıze Allah uzun ömur versın...
cok merak edıyorum kızını da senıde
zıyaretıne gelmek ıstıyoruz bilgeyle ama basın kalabalıktır rahatsız etmeyelım dedık
bıraz sakınlessın etrafın ınsallah dogurmadan zıyaretıne gelebılces..
o o pembe yanaklarından bı koklıycam prensesının...

ay kızlar su temızlık mevzusunda herkes bı laf soluyo
ama kımsede ıcraat yok
bızdede temızlıkcı alerjısı var
kocam ben yaparım dıyo
yapıyoda ama rkasından bende tekrarlıyorum caktırmadan
oda kendı yaptı sanıyo
valla bende meraklı degılım bu halımle ıs yapmaya ama baska bı sansım yok..
bu hafta ıcınde her bı ısm bıtıcek ınsallahhh...

dun annen geldı aksam gerı gıttı
kal dememe ragmen
abımle babam uyanamıyolarmıs
falan fılan
hee doru emzıklı cocugun var evde gıt tabı dedım en sonunda

kızlar selam
bizim pofişin aşıları var onları yaptırmaya gidecez o nedenle acelece yazıyorum..

melooş aradı, dışarıdayım yazamıyorum topiğe dedi..
sinhadan haber gelmiş.
sabaha karşı 6 gibi doğurmuş..
(allamm dünden beri sancı çekmiş kız)
normal doğumla olmuş.
yanlış hatırlamıyorsam 3650 gibi bir kg.su varmış. yanlışsam meluş düzeltir gelince..
sinha da kavuştu kızına artık hayırlısıyla..
darısı başımıza bakalım
artık tek tek haberler gelecek her hafta 2şer 3er doğurmaya başlar haziran anaları herhalde 😀

ilk dae doorcak ayrı da.. 19 mayısta 😀

öpüyom sizi

aaa sinha da kavuştu meleğine demek
yazık kıza bir sürü sancı çekti. ama sonunda hediyesini aldı 🙂
haziran anaları da mayıs analığına terfi etti. bu gidişle haziranda doğuracak kimse kalmayacak

stella ila dae valla tek başınıza iyi kalkıyorsunuz o işlerden. ben tek başıma olsam yapamazdım herhalde. annem bile kaç gün temizledi evi de anca düzeldi. bende şimdi yavaş yavaş ortalık toplama işine girişicem
kaynanalardan zaten hayır yok da anneler en azından gelip bir yemek yapsalar bile kar.
zaten kimseye güvenmemek de lazım sonra üzülüyoruz niye gelip yardım etmiyorlar diye

ay saol canım ikea bana çok yakın inşallah gider bakarım.evet ya herkes bakıyo.bide bazen ufak çocuklar bakıyo şaşkınlık içinde:tasu:

bu yazına sonuna kadar katılıyorum.kesinlikle kimseden bişey beklememek lazım çünkü sonra üzülen biz oluyoruz.ki bunu yapanlar genelde tecrübeli insanlar.nasıl olurda düşünemiyolar anlayamıyorum.ya zaten bişey istemeye çekiniyoruz zahmet vermeyelim diye.bazen diyorum arkadaşlarımdan ilerde aynı durumda olduklarını hissedersem kesinlikle yardıma gidicem

Allah razı olsun annem olmasa yanmıştım ben
ama kayınvalide olsun kimisinin anneleri olsun
şu kanıda
'bizlerede zamanında kimse yardım etmedi,biz dr yüzü bile görmeden elimizde çamaşır yıkayarak doğurduk vs...'
yani biz çektik sizde çekin diyolar,yazık...

aynen canım ya işini yavaş yavaş yapsın nasıl yaparsa yapsın yok millet tarlada doğurmuş yok bilmem kimin ki şöyleymiş.Allah ıslah etsin yüreklerine merhamet versin demekten başka bişey gelmiyor.

Selam kizlar ben takip edememistim forumu epeydir, simdi gordum Zeynep, Ceylan ve Sinha..Allah anali babali buyutsun bebeklerinizi...kuzularinizla mutlu bir omur dilerim..ayy ne diycem bilmiyorum kelimeler yetmedi

kızlar selam, alışveriş falan derken anca geldim

siz görüp çıkayım hemen

sinha herkese selam söyledi

arceyam 3620 gr doğmuş Elif Nisamız

Allah ona sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür nasip etsin