2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhaba kızlar.. Zeynepçim iyi olmana çok sevindim canım.. Ayşe Naz'ımıza iyi bak..
Ben sabah 7 de kalktım.. O saatten beri neredeyse ütü yapıyorum.. Koca bey herzamanki gibi bi bahane bulup atıyor kendini dışarıya.. Ay doğurmak üzereyim işlerimi bitiremiyorum...
Sinha'dan haber var mı..

biliyosun benim oğlan da en başından beri gelmeye niyetliydi şimdi de rahatı iyi gelmeye niyeti yok..dra diyoruz biraz daha erkekn alsanız falan diye ama olmaz diyor kız olsaydı bu hafta alıcaktı...mayıs başı doğar bu bebk dedim ama son anı bekliyoruz bak...önemli haftalar atlatıldı nasılsa boşver erken gelirse gelsin...

celine sende kakılmış gibi oldun . habire iş yapıyorsun. gündeliğe gitsen zengin olmuştun

sinha dün bana msj attı sancı veriliyormuş ama açılması çok az oluyormuş. bugünde aramadım rahatsız etmek istemiyorum. akşama doğru ararım gene

Doğru söylüyorsun valla..

Bide artık dinlenmek istiyorum.. Dinlenecek vakit kalmıyo ya.. Sinir oldum valla.. Herkes yardım ederim diyo ama icraata gelince tık yok.. Sen yapma ben yaparım.. Ne zaman. Doğurduktan sonra.. ben de dedim sen n iyisi kendi işini hendin yap.. Kimseyi bekleme..
Sabah sinirlerim yıprandı ama oturdum ağladım..
Dün mutfağı temizledim... Sabah koca arkadaşlarını toplayıp geldi eve.. Bi mutfağa girdiler.. Şu anda mutfak tanınmaz halde.. Ben temizlerim diyo ama O temizleyince temiz olmuyo ki.. Ayy sinir oldum..

yazık sana da celine yok mu yakınında temizliğe gelen bir kadın çağır yapsın 1 günde bitsin
valla benimde annem olmasa moku yemiştim. kaynanam da sana bakarım diyip yazlığa kaçtı, kayınbabamda istanbuılda bugünde aramış eşime diyor git babana bak
sinirlerim hopladı resmen.madem kocan çok kıymetli bırakıp gitme. benim halim belli bir yere gidemiyorum bir de o çıktı başıma.

evet ya senin oğlan daha hızlı çıkmıştı da oturdu sonra oturduğu yerde 🙂
benim kız da 35. haftayı bitirse iyi olacak şu an zayıf zaten doğsa küvöze girecek diye korkuyorum. 1-2 hafta daha kalsın içimde sonra napıyorsa yapsın 🙂

Temizlikçiye allerjimiz var bizim.. Kime sorsam tanıdık temizlikçi var mı diye, ben gelir yaparım diyoo.. Kocam zaten arızalı.. herşeyi ben yaparım diyo ama bişi yaptığı yok.. üstelik yaptığını da beğenmiyorum diye bide kavga çıkıyoo.. Son bi perde kaldı.. Onu da ütüyelip gerisini bırakmaya karar verdim.. banane ya gelenlere derim, herşeyi kendi kendime yaptım bu kadar oldu diye.. 15 gün kalmış doğuma şu halime bak.. Bu zamana kadar çok iyi geldim de bugün çok gerildim valla.. nasıl olacak bilmiyorum..

celine sende bendensin
bende herşeyimi kendim yaptım
sağolsun eşim elinden geldiğince yardım ediyor ama
insan annesinden kardeşinden bekliyor destek
bende çok üzülmüştüm ama şimdi takmamaya çalışıyorum

merhaba kızlar zeynep doğurmuş gözü aydın olsun allah sağlıkla bebeğini büyütmeyi nasip etsn çok sevindim ne güzel kavuşmuş kızına hikayesinide okudum ama resmini göremedim çok cadı bir kızı varmış herhalde 🙂