2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kızlar ya bu arada cibinlik ben hala alamadım nerden aldnız siz? arçeya taktırmış ama nerden almış acaba.ben bi yere baktım pek hoşuma gitmedi.fikir verin lütfen

canım ya ben ikea dan almıştım.. 15 tl. flndı..
odam pembe beyaz oldugu için düz beyaz istiyordum cibinliği zaten
orada da düz beyaz görünce atlamıştım..
normal bebek yataklarının oldugu kısımda 2 çeşit vardı, renkliydi onlar, biri kırmızılı lazivertli fln benekli beyaz tüldü, diğeri de mavi bulutları olan beyaz tüldü yanlış hatırlamıyorsam.
bunlar yağmurun odasına uymuyordu.
daha sonra genç yatakları bölümünde beyaz daha büyük cibinlik gördüm,, yatağın baş kısmını değil de, iki yandan kapatıyor. düz beyaz da olunca onu aldım bende.
aklında olsun

ay arada dün yine ikeaya uğradık bişi almak için, ay kafamı nereye çavirsem hamile doluydu.. tüm hamileler birbirini görünce gözleri kilitleniyor nedense

evet ya nerde hamile görsek hemen bakıyoruz ne komiğiz
zaten hamile olmaya gerek yok bütün kadınlar beni görünce önce göbeğime sonra yüzüme bakıyor nedense.

herkese merhabalar....umarım herşey güzel gidiyordur..yavrularımıza kavuşmamıza az kaldı ..
zeynepcim maşallah kızına kavuştun..tebrikler allahım sağlıkla büyütsün yavrunu..çok tatlı ekrandan atlayıp yanaklarını oşamayı çok istedim valla...nazarlardan uzak olsun...

allah hepimizi kolaylıkla kavuştursun yavrusuna...kolay doğumlar herkese..

ay dimi bide bazılarının yüzünde tebessüm oluşuyor ayy baksana fln diyolar
naapcanı da şaşırıyosun

eşimde çok gülüyor kadınların o haline. bazıları bana bakıyormuş ben farketmiyorum bana diyor bak karşıdaki kadın hedefe kilitlendi gene diye 🙂
ya da karşılıklı süzüyoruz birbirimizi
. deli bu kadınlar ya

a
herkes göbek kıyaslama yapıyo demek ki

valla ben kıyaslama da yapmıyorum benimkisi açık ara hep önde gidiyor

hoşgeldin mehtap geliyor kuzular artık
sen nasılsın doğumun ne zaman ??

aaa senin doğumda az kalmış ne güzel. sağlıkla kucaklarsın oğlunu inşallah
benim doğum haziran 20 gibi ama kızım biraz aceleci çıkar gibi oldu şimdi evde dinleniyorum. bakalım hanfendi ne zaman gelmek isteyecek.