2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İzmir de feci yaaaa

Deniz bana bakıyo ben denizee

Benim canım çokkkk denize girmek istiyoooo

kız döverım senı heee, çıldırtma insanı gıcık

kuru sen kaç kilo aldın toplamda? her mesajında bişiler yiyorsun da senin kadar yesem 40'la tamamlarım herhalde
8 oldu canım umarım 10 a tamamlamam, yawrııım sık sık az az yemege çalışıyorum, en çok meyve yıyorum ama artık koyverdım, dıkış mikişte gözumu korkutmuyor. valla başlarda tutmasaydım kendımı şimdıye 30 kılo almıştım. ama sız ne kadar kılo alsanızda bana yetişemezsınız yawrıım ben zaten şişmanım

arceya arayınca bize de haber ver canım.herhalde daha doğurmamıştır dimi? gerçi herkesin farklı olurmuş o acıdan bilemiyorum..
gülko cidden çok şaşırdım hee zeyneple ortaokul arkadası olmanıza.
güneşim sizinkisi harbiden de filmlerdeki kadar tesadüf olmuş 🙂
dünya küçükmüş hakikaten hee 🙂

he zeynep çok neşeli bi kızdı, bende şaşırdım. yani burada herkes sanal degıl kı hepımız bir karakterız oturup dertleşioz işte. belkı kım kımın tanıdıgı çıkar daha araştırsan, sen benım emmoğlum olmayasın pambıgım ben de senın süt kardeşin:meri:

KIZ BUAYAKLRINIZ HAKKATTEN NEKDR SISYORDA TERLIK BULAMADINZ YAAAA ACABA AYAKLRIMZN FOTOLRINIDAMI CEKIP KOYSAKK=):meri:
BENMDE SISIYOR AMA ZANNIMCA SIZNKI KADR DIIL🙁AYAK BILEKLERIM COK SISYOR BENM AKSAM GORNCE KORKTUM

off evet ya ikimiziz valla migrosun bayağı market kısmındanmı aldın bendemi baksam bizim orda 3M var belki vardır orda ya kuzenim bana hediye aldı ceyodan hastane için kıyıpta giyemedm bide içeri terliği gibi sokakta olurmu bilmiyorm herkes olur diyo ama valla akşama carrefoura gidip bi çift daha almayı planlıyorm bulamazsam ya da onları verip yerine alıyım fiyatlarıda yüksek 40 liraya aldık evdekileri

KIZ BUAYAKLRINIZ HAKKATTEN NEKDR SISYORDA TERLIK BULAMADINZ YAAAA ACABA AYAKLRIMZN FOTOLRINIDAMI CEKIP KOYSAKK=):meri:
BENMDE SISIYOR AMA ZANNIMCA SIZNKI KADR DIIL🙁AYAK BILEKLERIM COK SISYOR BENM AKSAM GORNCE KORKTUM

ben 37 nımaraa ayaklarıma 40 nımara ceyo aldım zorlasam 41 bıle olurdu aslında ama çüşş dedım kendıme almadım. bıleklerım ve parmaklarım çok şiş benim.

valla ben şimdiden böyleysem daha 6 haftam var senin haftana geldiğimde ne olurum bilemiyorum maşallah de kendine benim öle bi şişiyo ki parmaklarım içine gömülüyo hemde