2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ya uzanıyorum zaten hiç banamısın demıyorlar, mesela sabah arkadaşım geldı çat kapı börek çörek almış. uykumdan uyandım 9 da. zaten gecelerı uyuyamıyorum. neyse çay kahve sofra kur, bunlar artık yoruyor beni, ıstemıyorum iş yapmak, cuma yemege yıne arkadaşlar gelecek 6 kişi valla kara kara duşunuyorum. ben evdeyım dıye herkes iş çiıkışı bana damlıyor. evdeyım de hamıleyım ama kımse duşunmıyor. kızıyorum ama kalp kırmak ıstemıyorum. ınsan ınsana muhtaç çunku

ohh ne guzel bayılırım anne teyze ortamlarına, ıkramda vardır şimdı sızde hımmm

hoşçakal canım. gunler su gıbı geçsin hepımıze artık

ikram olarak birşey yapmadım valla taze fasulyeyle şehriye çorbam var 🙂
çayla çekirdek yedik , iki de hoş sohbet süper oldu. teyzelerin yerini kimse tutmuyor malesef. boşuna ana yarısı dememişler

ikram olarak birşey yapmadım valla taze fasulyeyle şehriye çorbam var 🙂
çayla çekirdek yedik , iki de hoş sohbet süper oldu. teyzelerin yerini kimse tutmuyor malesef. boşuna ana yarısı dememişler

ben teyzemı de halalarımı da çok severım ama annem halalarımla pek ıyı olmadıgı ıçın ne yazık kı başbaşa kalamıyoruz. çocukların arada kalmasını ben çok yaşadım kısmetse evladıma yaşatmıcam. ama teyzem ve annem yanyana gelınce ohh dedıkodu sohpet super ol

malesef benimde görümcemle aram pek samimi olmadığı için benim kız da haladan mahrum kalabilir.görümcem iyidir hoştur da pek gelip gitmeyi aramayı sevmez. bende o yüzden pek bulaşmam kendisine. ama kuzenlerimle aram çok iyidir. artık kızım onlarla idare eder uzun bir süre 🙂

bugünde doymak bilmiyorum. karnım kazınıyor gene. eşim gelse de yemek yesek
kızımda kudurdu gene karnım yumurta gibi acayip şekiller alıyor. geriniyor mu ne yapıyorsa heryerden bir çıkıntı çıktı