Yükseleni Koç olan yengeç kadını bir kız arkadaşım var ne yapmalıyım?

• Konbuyu başlatan Çırpınır Karadeniz
  • Başlangıç tarihi
Ç

Çırpınır Karadeniz

Forum Okuru
Yükseleni Koç olan yengeç kadını bir kız arkadaşım var ne yapmalıyım?

Yükseleni koç olan yengeç kadını melek kadınlar kulübü yükseleni Koç olan yengeç kadını forum'da.​

Arkadaşlar benim bir kız arkadaşım var ileriyi düşünüyoruz ama aşırı derecede zıt karakterlere sahip yani her şeyi benim olsun her şeyi ben kazanayım istiyor hep onun dediği olsun istiyor ve ufacık şeyden kavga çıkarıyor normalde kendisi yengeç burcu duygusal olması gerekmiyor mu yengeç burcunun? Ama sanırım yükseleni koç yükseleni koç olan da bu şekilde koç burcunun özelliklerinden etkilenir mi? Yükseleni koç olan yengeç kadını özelliklerini bana söyler misiniz?

Merhabalar
Aslında yengeç burcu çok anaç duygusal küstüğünde kabuğuna çekilen tam koç burcunun zıttı bir burctur. Yükseleni koç olan yengeç kadını çekilmez olabilir dediğiniz gibi pasif sessiz değildir aksine çok zor bir karaktere sahip olacaktır. Yükselen Koç yengeç burcu insanını zorlar bazen zor bazen son derece alıngan bazen sinirli ısrarcı inatçı olabilecektir. Bana kalırsa tek başına yengeç ya da tek başına koç bile çekilmezken hem yengeç hem koç burcu ömrünüzü yiyebilir. Bunlardan birisi ateş birisi su borcu tamamen zıtlar. Bir kişide toplandığını düşünün bu iki burcun.

Koç burcu kadını nasıl olur? Koç burcu annesinin özellikleri nelerdir? Sizi ilgilendiren bir konu olduğunu düşünüyorum ve "koç burcu annelerinin kişilik özellikleri" hemen aşağıdaki linkte sizi bekliyor.

Geri