Yükseleni koç olan yengeç kadını nasıl özelliklere sahip?

B

BirYengeckadini

Forum Okuru
Yükseleni koç olan yengeç kadını nasıl özelliklere sahip?

Yükseleni koç olan yengeç kadını melek kadınlar kulübü yükseleni koç olan yengeç kadını özellikleri forum'da.​

Kızlar benim burcum yengeç yükselenim de koç olduğunu öğrendim. Yükseleni koç olan yengeç kadını özellikleri nelerdir bilginiz var mı? Normalde ben çok duygusal bir insanım çok evcimen evi çok severim aileye bağlıyım. Koç nasıl özellikler katıyor bana acaba nedir bu Koç'un numarası?

Merhabalar
Yengeç burcunu çok iyi tanırım çünkü eşim bir yengeç. Tüm özelliklerini taşır. Hatta yengeclerden çok tanıdık var etrafımda. Ama zaten eşim bir yengeç olduğu için zaten özelliklerini bilmeye yetiyor. Yükselen burca gelince o da ilk görünüş gibi algılamak lazım. Yani yükselen burç aslında gorunum demektir. İlk tanışmada çok önemlidir yükselen burç nasıl göründüğünüzü gösterir sonradan insanlar sizi tanıdıkça güneş burcunuzu bilirler. Yükselen burç olarak koç burcu kendini gösteren bir burçtur. Koç yukseleni demek her durumda zorluğun üstesinden gelendir. Yengeç burcu kadını ne kadar naif ve ince ruhlu ise koç yukseleni onlara daha gerçekçi ve daha dobra bir görünüm katarlar.

Yengeçler mutlaka bakın aşağıdaki linke. "Yengeç burcunun diğer burçlarla ilişkisi nasıl" dilerseniz bu yazı ilginizi çekerse aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri