Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Kızlar beğeniler toplu olarak burdan bakılıyor.....
2022-01-10 11.11.21.png

Kızlar merhaba,
İyi haftalar herkese güzel umut dolu Bi hafta olsun inşallah
Bişey sorucam size..
trisequanse hapı kullaniyorsaniz.
Sizde göğüs hassiyeti ve ağrı yaptı mı?
Cyclo-progynova kullanıyordum daha önce kalktığı için piyasadan trisequens geçtim.
Ama sol göğsümde üstüne veya yana yattığım zaman ağrı yapıyor böyle Bi durumla karşılaşan var mı?

Izmirde kendi doktorun hangisi o bilmiyormu donasyon oldugunu ben dokuz eylülde tedavi gordugum zamanda oktor direk donasyon demisti burdaki o zamanlar gittigim doktorda ben erbil beye durumumu anlattim güzelce
Irenbe tüp bebek merkezi Ümit inceboz doktorum.iki yıldır onda tedavi görüyorum ikisi kez ttansferimi yaptı ve hep kendi yumurtalarımla yaptı hiç donasyon dan bahsetmedi onunla konuşsam kendi hastasını donasyona yonlendirirmi bilemedim ama konuşmakta fayda var tabi

Kızlar merhaba,
İyi haftalar herkese güzel umut dolu Bi hafta olsun inşallah
Bişey sorucam size..
trisequanse hapı kullaniyorsaniz.
Sizde göğüs hassiyeti ve ağrı yaptı mı?
Cyclo-progynova kullanıyordum daha önce kalktığı için piyasadan trisequens geçtim.
Ama sol göğsümde üstüne veya yana yattığım zaman ağrı yapıyor böyle Bi durumla karşılaşan var mı?
Oluyor canim ilacin ilk baslarinda gogus hassasiyeti agri sizi oluyor hormon haplarinda benim ictigim butun haplarda oldu bu hormon haplarinda

Irenbe tüp bebek merkezi Ümit inceboz doktorum.iki yıldır onda tedavi görüyorum ikisi kez ttansferimi yaptı ve hep kendi yumurtalarımla yaptı hiç donasyon dan bahsetmedi onunla konuşsam kendi hastasını donasyona yonlendirirmi bilemedim ama konuşmakta fayda var tabi
Bir konus derim ki irenbenin doktorlari anlayislidir canim derdini anlat yardimci olurlar

Geri