Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Nerde yaptirdiniz yaşım 46 benim bu yasimda olurmu diyede tereddüt ediyorum

Nerde yaptirdiniz yaşım 46 benim bu yasimda olurmu diyede tereddüt ediyorum
Merhabalar, öncelikle Allah gönlünüze göre versin .
Kıbrıs ta British de tedavi oldum .
Burada arkadaşlarin illaki memnuniyetini dile getirdiği birçok profesyonel merkez var lütfen hepsine danışın .46 yaş asla geç değil.
Ben bu siteye hasbelkader girip ,edinilen tecrübelere şahit olunca ki bir de Donasyon fikri malum alışkın olmadığımız bir konu…
Ki birçok tüp bebek denemem hüsranla sonuçlandı.Gittigim hastaneler İstanbul da bilindik kurumlardi.Sadece paramı alıp , duygularımı somurup kendimi suçlamama neden oldular.
Lütfen maddi imkaniniz elveriyorsa manevi olarak eş Desteğiniz de kuvvetliyse umut her daim var.
Şansınız bol olsun , tüm dileyen güzel Kadinlar ile…

Arkadaslar merhaba bilmem beni hatirladiniz mi? Kıbrıs'ta donasyonla bebek sahibi olmustum bende 2022 senesinde. Oğlum su an 18 aylik. Allah isteyen herkese nasip etsin. Oglum cok hareketli siteye pek giremiyorum. Ama buradan bana moral ve motivasyon olan ilac yollayan arkadaslari hic unutmuyorum. İyi ki varsiniz. Allah hepinizin gönlüne göre versin♥️

merhaba
aranız da beni hatırlayanlar vardır...bu ay transfer yapılacaktı malesef tekrar miyom oluşmuş operasyon olmak gerekiyor yine 🙁 elimde progestan dex 25 mg var 2 kutu 28 şubat 2025 son kullanım tarihli malesef benim transfer en erken temmuz da olacak benden 2 kutu almak isteyenler olursa özelden yazabilirler
bebekleri olan arkadaşlar özellikle @Pakize0044 sağlıklı günlerde bebeğini büyüt