Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Rabbim yardimcin olsun olsun canim bozma morilini hemen cuma bir daha dene
Saol canım kan hiç vermedim cuma günü kan testi günü o gün vericem kan Allah hepimizin yardımcısı olsun.başarısız tup bebek denemesinden sonra ikinci deneme süresi ne kadar olmalı biliyormusun 1ay beklemek yeterlimi acaba hazırda emriom varken

Canım inşallah cuma günü kanda pozitifi görürsün. Hiç belli olmuyormuş bu işler. Biliyorsun benim geç tutundu 11. Günde kanda 17 ile öğrendim. Şuan 20. Haftaya girdik Allaha şükür. Belki seninde geç tutunmadır. Hiç umudu kesmemek lazımmış. Ben testen bir gün önce ilaçları bırakacaktım arkadaşlarım kızdılar bana. O kadar umutsuzdum. O yüzden kan sonucu bir çıksın ona göre bakarsın duruma.

Zaten hep aklıma senin durumun geliyor belki diyorum şaşırırım umarım be szr umarım öyle olur Allah razı olsun canımsın

2 ay rahim dinlendirmesi yapin demisti burdaki doktor bana canim ben baya gecti uzerinden sonra karar verdim

Evet yaa ne gunlerdi canim yaa geldi gecti suan bebisin seninle karn8nda cooook şükür

Kızlar ben uzun zamandır hiç bir testimi yaptırmadım en az 2yil olmuştur.
Hangi testleri yaptiriyordur AMH,LH,TSH,E2..başka varmıydı??
Amh herhangi bir dönemde yapılabiliyor farketmiyor diye aklımda kalmış ama diğer testler adet dönemimi sonrasımı ne zaman yapılıyordu kızlar