Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

@Tamaraa canım Allah miniğini sağ salim vakti zamanında kucağına versin sana hayırlı evlat olsun

Canım uzun yorumun için çok teşekkür ederim çok tatmin edici bi cevap vermişsin.. Evet haklısın zaten benimde mantığıma kıbrıs yatıyor ama kalbim bakü diyor işte hangisini dinlicem onu bilmiyorum britihs ya da gynolife doktor önerin var mı peki.

Bu kalinlik estrofeme başladıktan sonra 12.gün oluyor 17kasimda başlamıştım
Eğer transfer öncesi sıvı geçmezse transferini yapamam demişti bunun için Bi ilaç yokmuki 2gun sonra gecermi anlamadım
14. Gun estrofem ile devam ettikce gecmez , peogesterona baslayip oyle tekrar bakilmasi gerekir.sana iptal dese bile progesteron baslayip tekrar baktir rahme. Ben sivi konusunda her estrofem ile ayni Seyi yasdim. ntibiyotik tedavisi de veriliyor bana hic faydai olmamisti.

Tamam canım çok saol yarın ki kontrolde ne çıkacak bakalım Bi bu eksikti ya

Perşembe tekrar kontrolüm var. Onun sonucuna göre danışıcam. Dünden beri dikkat ediyorum. İdrara sıkışınca wc ye gidince yeni gelmiş oluyor sızıntı. Acaba idrar mı kaçırıyorum.
Akinti olabilir mi o haftalarda bende su gibi akıntı olurdu. Eğer akıntı yada idrar kacagi degilse sana tavsiyem iyi bir perinatoloji dr una muayene olman.

Akinti olabilir mi o haftalarda bende su gibi akıntı olurdu. Eğer akıntı yada idrar kacagi degilse sana tavsiyem iyi bir perinatoloji dr una muayene olman.
Bu turnusol kağıdıyla test yaptılar. 2 kere ped gibi kullandım. Pembe kağıtlar mora döndü.
Dünden beri kafamın içi karman çorman oldu.
Yarın gideyim ona göre bakıcam artık.