Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

n'oldu canim kontrolünde. Doktorun ne dedi.
MFK urunleri kullaniyordun etkisi nasil oldu sende yumurtalarinda gelişme gösterdi mi.?
Gösterdiyse bir kez daha yumurta toplattırıp sonrasinda transfer olsan sansini artirsan nasil olur.

Dün gittim muayene oldum estrofem yazdı cuma günü tekrar kontrol dedi ama estrofem piyasada yokmus ilacımı bulamadım aksama bi eczaneci arkadaş getircek insalah.. başka bi doktorda 2tane daha emriom var dondurulmuş. Ama suanki doktorum elimizdekini transfer edelim onlar kalsın yedek dedi.ama transfer olucak olan 2.gün emriosu 4hucreli hic umudum yok.
Mfk 2hafta kullandım 3yumurtam oluştu 3ü de 18mm oldu.doktor şaşırdı hatta mini tüp bebeğe göre ve bu kadar kısa sürede çok iyi sonuç dedi mfk kullandım dedim.ama biri boş biri kötü çöp sadece 1tanesi oldu oda işte 2.gün ve 4hucreli iyi değil yani.yumurta toplama işleminden sonra tekrar başladım mfk ya sanki ise yariycak gibi geliyor bana insalalh

Canım benim ne güzelde herbirimizin halini sormuşsun severim canını senin. Aynen diğer sayfada baküde olmuş 2020 ilk aylarında pozitif alan bakalım hala araştırıyorum. Rabbim herbirimizin yardımcısı olsun

İnşallah Allah şansını kısmetinş arttırsın ne olacağı belli olmaz canm umudunıu sakın yitirme.