Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

İnşAllah kimsenin emeği boşa çıkmaz Rabbim hepimizin gönlündekini en iyi bilendir. İnşallah hayırla sonuçlanır her ne yaparsak.
İyice araştır canım çünkü verilen paralar ciddi rakamlar. Kolay kazanılmıyor. Çoğu insan borç alarak, kredi çekerek tedavi gördü.
Kiew de başarı oranı yüksekti evet ben taze yumurta kullanmalarından kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Kıbrıstaki klinikleri İyice araştırmak lazım kiew in sonucu belli değil daha savaş ne zaman biter bilmiyoruz.
Yaşında genç problem ne acaba merak ettim.

Aynen öyle bizimde kredi zaten, daha bi kısmı da eksik üstelik. Kievi çok istiyorum nedense hem burdaki arkadaşların tavsiyeleri tecrübeleri, @Zaza74 arkadaşımızın tavsiyeleri, hemde ilgilerini daha samimi buluyorum. Kıbrısa güvenemiyorum sanki hepsi yalancı gibi geliyot eminim işini iyi yapanlarda vardır ama bilmiyorum his işte, geçen sene başlamıştım kıbrısta tedaviye ama oraya gitmeye 1 hafta kala vazgeçtik tedaviyi sonlandırdık temmuz ayıydı. Yeni yılda kieve başlarız dedik o da malüm savaş var bitemedi bi türlü. Bakü ile sadece telefonda kısa bir görüşme yaptım ben sormadan onlar taze fresh yumurta kullandıklarını söylediler. Nedense bakü daha samimi geliyor kıbrısa göre his sadece...

Benim yumurtalıklarım alındı 16 yaşındayken. O sebeple normal şartlar altında donasyon tek çarem

Senin gebelik nasıl gidiyor

Anladım canım. Ben 3 kere tüp bebek denedikten sonra eşime donasyonu kabuk ettirmeye çalıştım. Hatta pasaport vs çıkarttım tmm dedim kiewe gideceğiz. Eşim ısrarla bülent tıraş ve başka bir dr daha var onlara gidip muayene olmamı istedi. Dediği gibi yaptım donasyonu konuştum önermediler kendi yumurtalarımla olabileceğini söylediler. Tabi benim aklım yine kiewde. Bu sefer savaş başladı kılımı kıpırdatamadım. Eşim ısrar edince tüp bebek tedavisine başladım ve çok şükür şuan 4. Ayıma giricem.
Benim için böylesi hayırlıymış diyorum.
Haaa kiewde Andreyle de çok yazışmıştık sağ olsun yardımcı oluyordu. Dr lar içinde hep sayfada olumlu şeyler okuduğum için bende kiew düşüncesindeydim.
Eğer olmasaydı herhalde Kıbrıs gynolife olurdu benim. Orayı da çok övüyorlar.
Hakkında hayırlısı olsun inşallah. Allah tez zamanda kucağını doldursun.

Allah hayırlısı ile bebeğini kucağınıxa almahı nasip etsin. SAĞ SALİM hayırlı bir evlat olsun size. Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun ne olursa razıyım Allahtan gelene