Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Öncelikle hayırlısı olsun iyi bir merkezse bırak 1 2 ay sürsün şansını neresi artıracaksa orası olsun bence hakkında hayırlısı olsun canım
Teşekkür ederim canım, bakalım gönlğmden geçen en mantıklı yer kiev, oraya gitmek istiyorum ama savaş durumları ne kadar sürer bilmiyorum, eşim eninde sonunda ikna oldu hazırım tedavi için diyor ama, diper yandan kieve gitmek de istemiyor. Ben otobüslede olsa kieve gitmek istiyorum

Hiç bilmiyorum
Ama yüzüme bakıp dualarla transfer ediyorlar
Ne çektiyimi güzel biliyorlar
Önder bey transfer sırası bu embriyonun güzelliyine bak deyip evraktaki 5Aa yı gösterdi
İnsanların hakkınada girmek istemiyorum
En düzünü Allah biliyor
Aynen öyle Allah biliyor herşeyi, rabbim iyilerle karşılaştırsın inşallah ben daha yolun başındayım ama siz neler çektiniz.

Teşekkür ederim canım, bakalım gönlğmden geçen en mantıklı yer kiev, oraya gitmek istiyorum ama savaş durumları ne kadar sürer bilmiyorum, eşim eninde sonunda ikna oldu hazırım tedavi için diyor ama, diper yandan kieve gitmek de istemiyor. Ben otobüslede olsa kieve gitmek istiyorum
İlk ben gidiyorum
Yolunu yolağasını anlatırım ölmesem😀

Aklı gönlü kiev de kalan cok arkadaşımız var hakkında en hayırlısı neresiyse oraya gitsin ayağın rabbim yardımcınız olsun inşalalh canim

Geri