Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Merhabalar benimde rahim inceliği var siz nasıl çözdünüz
Hg aramiza. Benimde son transferimden once rahim inceligiyle baya uğraştık canim burdaki tüm arkadaslarim bilir once kalinlasmadi
estrofem sayisini arttirdi doktor. bide ben organik narsuyu ictim . doktora sordum sorun olmaz ic demisti. Baya fazla kalinlasti bu sefer .. cok gecmis olsun canim cok zor biliyorum yasadim .organik nar suyunun faydasi bana baya oldu fakat once doktoruna danis seni yanlis yonlendirmis olmak istemem.

Hg aramiza. Benimde son transferimden once rahim inceligiyle baya uğraştık canim burdaki tüm arkadaslarim bilir once kalinlasmadi
estrofem sayisini arttirdi doktor. bide ben organik narsuyu ictim . doktora sordum sorun olmaz ic demisti. Baya fazla kalinlasti bu sefer .. cok gecmis olsun canim cok zor biliyorum yasadim .organik nar suyunun faydasi bana baya oldu fakat once doktoruna danis seni yanlis yonlendirmis olmak istemem.
Maalesef denedim etki etmedi histeroskopi bile oldu neler yapmam lazım başka önerileriniz varsa sevinirim

@Zaza74 ayni seyleri yasadigimiz icin sanada bilgi vermek istedim. Dun tup bebek yapmak icin randevum vardi. Doktor dusuk yapanlar icin kesinlikle tup bebegi onermedi. Dusuk yapmanin nedenini de erkege bagladi. Esime testler ilaclar verdi. Erkek uzerine yoğunlasilmasi lazim dedi.
Eşinin dna hasar kaydına bakılmış mıydı spermden örnek alınıyor 10 gün sonra çıkıyor sonucu.

Geri