Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Kızlar MFK ürünlerim geldi bugün içmeye başladım inşalalh yanlış bisey yapmıyorumdur.. bu arada duphaston kullanıyorum ama hala adet olmadim

Iyi olmanıza sevindim maslaalh Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin tamaracim‍♀️ valla mfk yöntemini bende yeni keşfettim sayılır inceledim baya ürünlerinden çok fazla pozitif sonuç olan var adam doktor aynı zamanda mehmet fatih kaslı (mfk) aldığım ürünlerin hepsi kapsül

Ekli dosyalar

• 20220917_130907.jpg
    3,3 MB · Görüntüleme: 46
Çok teşekkür ederim canım,
inşallah sana da iyi gelir bu aldıklarin. Adamı görmustum hatta videosunu da izledim. ben arı sütünu çok kullandım ama olumlu bir gelişme olmadı. Arkadaşım kullandı onda işe yaradı. Yumurtaları büyüdü. Kaliteye etki etmiyor sadece mevcut kaliteyi koruyor. Yumurtaları büyütüyor ve böylece hamile kalma olasılığını arttırıyor. Arı sütü küçük kavanozlarda gramlar halinde satılıyor ve alındığında soğuk zincir halinde teslim ediliyor, buzdolabında saklanıyor. Güneş ve ısıya maruz kalmaması gerekir. Gerçek arı sütü böyle bir şey. Ben neredeyse 7/8 ay kullandım, arkadaşım 5/6 ay kullandı. onun çocuğu neredeyse yaşına geldi. Bu kapsül olanların da mutlaka bir faydası vardır ama en iyi faydası olan bu anlattığım. Bir de şunu bilmek lazım kalite arttırmak diye bir şey yok ne yazık ki ben yıllarca uğraştım ne macunlar ne karışımlar ne vitaminler tükettim ama ise yaramadi kaç doktora gittimse hepsi aynı şeyi söyledi tıpta böyle bir şey yok. Yumurta da kalp böbrek gibi bedenin bir organi ve sizinle birlikte yaşlanır hastalanir. Yaşlanan bir organ gençleşmez. Bunları seni üzmek için söylemiyorum lütfen yanlış anlama ama tıbbi gerçek bu ne yazık ki. Bazen kadar çok inanıyoruz ki kullandıklarımiz plasebo etkisi yapar ve beden kendi kendine iyileşir biz de kullandığımız şeyler işe yaradı sanırız. En önemlisi kendimize ve bedenimize inanmak başarının sırrı budur.
Çok özür dilerim çok uzatmışim kusuruma bakmayın lütfen ama inanın ki hepiniz için herşeyin en güzelini yürekten istiyorum o yüzden yaşadıklarımi paylaştım. Kucak dolusu sevgilerimle ❤️❤️❤️

Teşekkür ederim tamara cim yanlış anlama olurmu biz ne yasıyorsak burada paylasiyoruzki sizlerde deneyimlerinizi bilginizi fikrinizi söyleyin diye yüreğine sağlık.umut dünyası işte ya tutarsa diye diye son şansımıza kadar devam edicez mağlesef