Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Heyyyy noldun ya hemen yelkenleri indirmişsin dur bi bakalım daha dün bugün iki nolcakti bebiş teknemi atacaktı canım benim sakın düşme hadi bi salla bakim
ohhh misss

Benimde baska rahatsizliklarim cikti bunlari çözmeden tedavi olamiycam maalesef onume bir sürü engel çıkıyor.
Sağ olun kızlar.
Teşekkür ederim.
Ama yilmiycam sende yilma yetrki iyi ol canim

Canim umarım Çok önemli değildir sorunun yaş kaçtı senin miyomlarindan kurtulmuşsun şükür inşalalh diğer problemlerindende sorunsuz kurtulursun
Cok onemli sayilmaz canim benim hashimato tiroidim var endokronoloji doktorum donasyon icin degerlerimin 2.5 olmasi lazim demisti ilac kullandigim icin normal seviyede fakat dengesiz ilac kullanmama ragmen 2.5 olmuyor testler filan yapiliyor bütün tedavilerimde 3 tu benim normal seviye 3 fakat. Gecen hafta kontrole gittigimde tane tane anlatti.tansiyon problemim cikti dusuk tansiyonum sürekli 5.5 tan yukari cikmiyor hastanelik oluyorum surekli. Kadin dogumcumda halsizlik ve tansiyon sorunum cozulmeden gondermek istemiyor. Hersey nasip kismet duzelicek hersey insallah rabbimin izniyle maalesef bu sorunlarin hepsi asiri kilo vermekten oldu. Cok zor günler yasiyorum ama yinede ayakta kalmaya calisiyorum. Batumdaki doktor iyice iyiles herseyi normalle oyle gel diyor bilmiyorum valla . Yasim 43 oldu. Herseyi hallettik miyomlar cikolata kisti yapisiklar cok sukur. Biri bitiyor biri basliyor napalim hersey nasip bu hayatta herseyde hayir var. Acikcasi sagligim daha onemli bu günlerde.

Kesinlikle sağlığımız herşeyden daha önemli aynı yaştaymışız insalalh en kısa surede normale döner tansiyonun Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin inşalalh