Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

@Zaza74 ablacım bu arada doğum günün kutlu olsun :dogumgunu:

Yeni yaşında inşallah tüm güzellikler seni bulur ve evladını kucağına alırsın.
İyi ki doğmuşsun ablacım, iyi ki yollarımız bir şekilde kesişmiş. Herkese yardımcı oluyorsun Allah da senin yardımcın olsun :eller::beybi:
:cheer2::cheer2::niceseneler::tilili::yeah::dogumgunu:zazacim yeni yaşın sana şansların en güzelini :erkek bebe:evladını hediye getirsin insalalhhhhh

Kızlar şuan tedavide olan var mı ?
@Asyam17 ve benim dışımda.
@Makaron ne yaptın canım en son Yunanistan'a gitmiştin ve bir sürü tahlil istemişlerdi. Hangi aşamadasın ?
@Eftalios kuzum haber geldi mi klinikten. Donör ayarlamışlar mı ?
@Zaza74 abla test falan yaptın mı hiç.
Vallahi bu merak beni bitirecek :hede::hede:
Napayım aklıma gelenleri tutamıyorum içimde :lau:
Yok canim bizden haber bekliyorlar esimin temmuz ayi dolu is programi vakti yok gitmek icin agustos ayini bekliyoruz az kaldikca heyacanlaniyorum biz geliyoruz deyince donor hazirliycaklar insallah acele etmiyorum busefer islerini apar topar yapmasinlar ilki gibi yetr bana

❤❤❤

Ekli dosyalar

• 20220723_085848.jpg
    20220723_085848.jpg
    515,1 KB · Görüntüleme: 40
Merhaba hanımlar , nasılsınız ? Var mı bebişi olanlar hamile olanlar . bu platformda reklamlar neden bu kadar fazla. Kk 'da böyle birşey yoktu. Geçmiş mesajları okumak istiyorum reklam yüzünden sıkılıyorum. Kim nerelerde tedavi goruyor merak ediyorum aslinda . Bende hayatımı yoluna koydum sayılır. Artık bebeğe sıra geldi. Hepimiz anne oluruz insAllah bu süreç beni cok korkutuyor.

Zazam miyom ameliyatından sonra yumurtalar zarar görürmü sence ameliyat sonrası tekrar yumurta toplamı islemi mümkün olurmu bilgin varmı canim
Kuzum ben miyom amelyatından önce havuz yaptırdım
@Zaza74 ablacım bu arada doğum günün kutlu olsun :dogumgunu:

Yeni yaşında inşallah tüm güzellikler seni bulur ve evladını kucağına alırsın.
İyi ki doğmuşsun ablacım, iyi ki yollarımız bir şekilde kesişmiş. Herkese yardımcı oluyorsun Allah da senin yardımcın olsun :eller::beybi:
ayy çok teşekkür ederim kuzum
Doğum günüm 21 temmuz❤️

Geri