Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

asya günaydın ben ilk miyom ameliyatımı 2005 te oldum 2004 te ilk miyo var dediğinde ki ben böbrek ağrısı için gitmiştim ultrasonda bakarken bi kadın doğuma gidin dedi dr hemen gittim hiç tanımadıgım bir doktora rahmi alıcaz buyuk miyomların dedi o zaman bekarım hiç bir fikrim yok en son benim doktora kadar 4 tane dr a gittim hepsi tanidik vasıtasıyla 2 tanesi alıcaz rahmini dedi 2 tanesi de açıp bakıcaz ne olacağını bilemeyiz rahim alınabilir de dediler ben ağlamaktan helak oldum o sırada yengemin patronunun doktoruyla (yani beni ameliyat eden ) dr umla tanıştım o zaman göztepe ssk da görev yapıyordu bağdat cd sinde muayenehanesi vardı ona gittim sen rahat ol % 70-80 rahime dokunmam dedi ona güvendim 2005 te özel bir hastahanade onu dışardan çağırtarak opere edildim tabi ameliyat öncesi 6 ay beni menapoza soktu 10 yıl sonra 2.operasyonu ssk da aynı dr da oldum rahim sürekli miyom üretiyor en sonuncuyuda 2021 de donasyon için miyomları temizlemek için oldum yani toplam 5 dr a gittim sonuçta evet riskleri var ama güvendiğin bir dr olsun lütfen
Neler yaşamışsın ben burda 2tane miyom aldiricam düşünmekten kafayı yiyecem Allahım sen bizlere yardımcı ol sanada Allah bir daha yasatmasın canım benim.bilgi için çok saol doktoru yeni tanıdım hicbir fikrim yok onunla ilgili tavsiye üzerine gittim ameliyat öncesi başka bir doktora fikir almak için gidicem yarın yumurtalarım toplanacak 2tane ondan sonra bakalım neler olucak çok endişeliyim çok korkuyorum o kadar kurtajlar yaşadım ama bu ameliyat beni çok korkuttu

Neler yaşamışsın ben burda 2tane miyom aldiricam düşünmekten kafayı yiyecem Allahım sen bizlere yardımcı ol sanada Allah bir daha yasatmasın canım benim.bilgi için çok saol doktoru yeni tanıdım hicbir fikrim yok onunla ilgili tavsiye üzerine gittim ameliyat öncesi başka bir doktora fikir almak için gidicem yarın yumurtalarım toplanacak 2tane ondan sonra bakalım neler olucak çok endişeliyim çok korkuyorum o kadar kurtajlar yaşadım ama bu ameliyat beni çok korkuttu
Canım allahın izniyle kolaycacık atlatırsın inşallah sadece güvendiğin dr olsun mutlaka her ameliyatın riskleri var ama ehil ellerde kolaycacık atlatıyorsun rabbim şifa versin sana da rabbim kimseyi evlat evlat diye inletmesin 9,5 haftalık olduk biz sanırım endişeler korkular hiç bitmeyecek kucağımıza alana kadar 🙁🙁

vallahi zazam yerlerini inan hatırlamıyorum 2005 ve 2015 te olduklarım en büyüğü 8 er cm çaplarında en küçüğü 0,5 cm olmak üzere bissürü vardı daha önce de yazdı buraya ama sanırım 2005 te 17-18 adet 2015 te de bi o kadar vardı geçen senekiler daha küçüktü 5 cm civarı en büyüğü yine bı o kadar topladı sankı patates topluyor rahimden 🙁 son ameliyatımda donasyon yapılacağını söylemiştim doktoruma oda miyomlar alınırsa iyi olur gebelik esnasında büyüyebiliyorlar demişti donasyon için çok para harcayacaksın riske atmayalım demişti ben de sonuna kadar güvendiğim için doktoruma ok dedim
Angel ben vır tut 9 adet miyom aldırdım 2014 den başıma gelmeyen kalmadı
Çok şükür gebesin
Rabbim tamamına erdirsin
Banada umut oldun

Bu işin pirini bul
Açık ameliyat olma

Geri