Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Cook teşekkür ederim canım ❤️ amin inşallah hep birlikte güzel günlere 🙂❤️

Evet benim. Düşük tehlikem var hep evdeyim. Bilgilensinler benim gibi kandirilmasinlar istedim.
Öncelikle çok geçmiş olsun canım umarım şimdi iyisidir. Uzun zamandır bu sayfalardayim ilk kez senin gibi dürüst birini gördüm. Hamile kaldığın halde sıkıntılarını dile getiren ve tavsiyede bulunmayan nadir bir kadınsın. Gerçekten çok dürüst birisin❤️. Genellikle hamile kaldıkları merkezleri hep överler hiç yaşadıklari sıkıntıları söylemezler insanlar. Ben hep şunu söylerim ilk görüşmelerde öyle iyi davranırlar ki hemen kaniveririz oysa yapılması gereken merkezin adı ile iyi bir araştırma yapmak. Bana çok tatlı davrandı her aradığımda ulaştım gibi davranışlar emin olun ki aldatıcı. Hani dereyi geçene kadar dedikleri şey varya işte o bu. Ne zaman ki parayı katlayıp ceplerine atarlar o zaman bizlerle işleri biter. Allah hepsine vicdan versin inşallah.

Allah analı babalı büyütsün inşallah canım ❤️ darısı buradaki tüm güzel kadınlara inşallah ❤️

Canım çok sevindim Allah analı babalı büyütsün inşallah ❤️ amin inşallah bizlere de nasip olsun

Canım yanlış anlama lütfen ama sana bir şey söylemek istiyorum. Şayet İstanbul'daysan bahçeci Bağlarbaşı 'nda Cem Demir adında bir doktor var onun için çok başarılı özellikle zorlu durumlarda diye duymuştum. İstersen onu da bi araştır.

Ben de kefir kullanmayı çok isterdim ama bana fayda yerine sıkıntı oluyor. Ne zaman içsem bir kaç gün karnım koocaman oluyor ve ağrı yapıyor.