Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Gunaydin
Zaza ve asya tedavileriniz hayırlı olsun. İnsallah bu sefer mujdeli haberlerinizi aliriz burada.Kibrista fiyatlar ne kadar cok artmis.biz 14ile 23 mayis tarihleri arasinda Lord palace da kaldik. Hastanenin anlasmali oteliydi.gunluk 1350 liraya ve cok memnun kaldik. İki gun de bella wiew diye butik otelde konakladik orasi da çok şirin butik bir oteldi ama yemekler kötüydü.havalani ve hastane transferlerinizi hastaneden isteyin taksiler cok pahali. 4 km lik yol 100 liraydi.

Çok teşekkür ederim dileğin için
Pakize biz tam pansiyon 14 bin lira 5 geceye Lord Palaceye verdik iki kişiye
Bizden çok mu aldılar anlamadım?
Sen 1350 tl yazmışın?
Bu tek kişimi?
Tam pansiyon mu?

Hayırlı olsun güzel ablacım
Bu ozon tedavisi için rahime çok iyi geliyor diye duydum
İnşallah sana da şifa olur
4 tane kuzucuk mu var şimdi orda 🙂
Allah tez zamanda güzel haberini vermeyi nasip etsin

Çok teşekkür ederim dileğin için
Pakize biz tam pansiyon 14 bin lira 5 geceye Lord Palaceye verdik iki kişiye
Bizden çok mu aldılar anlamadım?
Sen 1350 tl yazmışın?
Bu tek kişimi?
Tam pansiyon mu?
Zaza cim biz iki kisi tam pansiyon 6 gun kaldik 8100 verdik. Hatta bize cok uygun geldi. Otelde yer yoktu yoksa 9 günü de orda gecirecektik. Oteli cok begendik. Sanirim haziran ayi tam yaz sezonu olduğu icin ay ay fiyatlar değişiyor. Bu arada benim amcam hem diyaliz hem seker hastasi ayak parmakları şeker yarasi oldu. Ozonla kurtuldu. O arada covid oldu ama hic belirtisiz atlatti dr u ozonun etkisi dedi. Orada anne olmak isteyen kadinlarda vardi. Sanirim yumurta kalitesine de iyi geliyor mus.Bence faydasini göreceksin.

Canımsın
Destek verici mesajların için teşekkür ederim
Bende oteli beyandim
Ama bizim tarih pahalıya patladı-))

Pazartesi british deydim şöyle bir etrafıma bakındım sen varmısın diye.
Bizim olduğumuz saatte hep yabancılar vardı. Sen hasan beyin hastasısın, bende Zehra hanımın hastasıyım. Her iki doktorda operasyon saydı.
Pazartesi eşim örnek verdi.
Bense kan ve ultrason kontrolü oldum.
Cumartesi transfer günüm, korku tavan yapmış.
Hakkımızda hayırlısı olsun.

Canımsın
Destek verici mesajların için teşekkür ederim
Bende oteli beyandim
Ama bizim tarih pahalıya patladı-))
Biz güneş hotel deyiz yarım pansiyon iki kişi günlüğü 60 Euro. Kliniğin anlaşmalı oteli, 8 gün için 480 Euro ödedik. Bizde çok memnun kaldık. Biz Taxi konusunda hata yaptık keşke onuda kliniğe verseydik salak gibi gerek yok biz kendimiz geliriz dedik kazıklandık. Normalde şehir içi
80-100 TL olması gerekirmiş adam
5dk lık yola 200tl aldı. Siz siz olun kliniğin anlaşmalı taxi leri kullanın.