Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Hadi gözümüz aydın beni de dün akşam itibariyle engellediler...açıkçası çok şaşkınım Angel sana yanıt yazdım yaklaşık 1 saate sayfalari okumaya devam etmek istedim ancak bir türlü devam edemedim hadi dedim yarın bakarım belki internettendir diye ve evet bugün de sayfaya girişim yasak!! Bu site ile diğer site arasında bir bağlantı mi var nedir bilemedim yani nasıl bu kadar hızlı gelişti bu olay ve neden ?? Anlamış değilim
Canım siz kadınlar klübündeki ezki siteyi mi söylüyorsunuz?

Anladım canım ben 30 Mayıs pazartesi günü transfer oldum o zaman senin dediğin gibi 5+3 oluyor. Söylediğin site de öyle dedi ❤️
Aynen canım ben internette de baktım öyle çıkmıştı merkezdeki hemşireme de sordum oda oda son adet tarihini birinci günü girin demişti O şekilde de girdim ikisi de aynı sonucu verdi aramızda üç gün var demekki

Benin kalp atışı 6+1 de duyuldu. Seninde duyulur o zaman merak etme. Senin dondurulanlar kacinci gun embriyosu Angel?
İnşallah canım ya doktordan ancak pazartesi randevu alabildim İnşallah hem Cassie hem kalp atışım diyorum kılan dondurulmuslarim onlar da 5.gun canim 3 sdet 4aa 2 adet 3aa kaldilar

Çok şükür kalp atışı var Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Hangi ilaçlar eklendi yada çıkartıldı? İlaç protokolünü paylaşsan?

Pozitif alan arkadaşlar lütfen bizimle ilaç protokolünüzü paylaşsanız bize de fikir olsun.
Sabah akşam göbekten progesteron dex 25 mg iğne Akşam oksapar bir tane igne Sabah akşam ikişer tane Estrofem Günde bir tane de coraspin ve Folik asit

Kesin burayı okuyor. Dün bende yazdım yapabileceğim bir şey yok diyor ,yalan kesin bizi engellemiş spamlamış bu, yasak yok ama site erişimi engelli Bana bide arkadaşlarınız zaza melekler makanında diyor. Çekemiyor resmen adam ,ya benimsin ya kara toprağın diyor
Hee allam çocuk gibi
Beni mi diyor:D:D😀
Ben unutulmaz isimim her halde
Kızlar o sayfada mesaj yeri kapalı değil mi?
Nasıl konuşuyorsunuz?

İnşallah canım ya doktordan ancak pazartesi randevu alabildim İnşallah hem Cassie hem kalp atışım diyorum kılan dondurulmuslarim onlar da 5.gun canim 3 sdet 4aa 2 adet 3aa kaldilar
Bizim 12 yumurtadan 11 i dollendi dediler. 7 tanesi grade 1 dediler. Transferden sonra kac tane donduruldu dedik bir tane dedi. Ben ve eşim cok şaşırdık. Esimin sperm tahlili cok iyi hic bir sorun yok. Elimizde herhangi bir evrak yok ne donduruldugu ne de kalitesi ile ilgili. Dr a bunu sordugumda cok sinirlendi hatta beni whatshaptan engelledi saka gibi.

Bizim 12 yumurtadan 11 i dollendi dediler. 7 tanesi grade 1 dediler. Transferden sonra kac tane donduruldu dedik bir tane dedi. Ben ve eşim cok şaşırdık. Esimin sperm tahlili cok iyi hic bir sorun yok. Elimizde herhangi bir evrak yok ne donduruldugu ne de kalitesi ile ilgili. Dr a bunu sordugumda cok sinirlendi hatta beni whatshaptan engelledi saka gibi.
Aaaa Ciddi misin tamam yedi tanesi de dollendi birinci kalite İki tanesi sana transfer oldu bir tanesi donduruldu kalan dört nerde bizim elimizde kağıdımız var İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini Başka işleme gerek kalmaz

Geri