Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Bugüne kadar bir kez mesaj atmadan mesajlarınızı okudum, tek yaptığım arada like atmaktı mesajlarınıza. Kural dışı hiçbir etkinligim yok, beni bile banlamış. Admin bayagi ergen davranışları gösteriyor, bu kadar köklü bir siteye hiç yakışmamış. Ama sunu düşünmemiş, siteyi kullananlar, tiklayanlar sitenin hitlerini arttırır, dolayısıyla reklamları v.s yani müşteriyi kaybeden mi zarardadir yoksa müşteri mi? Bir suru platform var, kendisi bilir. Kıbrıs dan aldığı reklamları gitmiştir. Tamamen duygusal yani (?)
Sizde hoş geldiniz-)

Evet o aynen,keske iletisim numarasini bulabilsek protokulunu ogrenebilsen..
Bu sana gonderdigim insata hesbaindaki kadin intralipid serumu transferden 1 hafta once , 1 hafta sonra ve 5hft 5 gunlu kese gorunce yapmis.
Su ana kadar toplam 3 adet
İntralipidi bugünkü doktor ayda bir istedi
Yani 25 ocakta ikinci lemfosit aşısında clinoleicte uygulanacak
Acaba ondan iki hafta sonrada omegavenmi yapsam
O kadında transferden iki ay önceden omegaven ve intralipit yaptırmış 2 hafta arayla

Ben hiç bişey yapmadim. Ama sen rahat durmadın hakkını helal et valla güldüm sana :huhe: ortalık yangın yeri sen durup durup kim nereye gitcek şöyle böyle yazdın tam sana yazicaktim baktım pasif olmuşsun
Vallah senelerdir o sayfadaydım ama neyi paylaşacağımı şaşırdım
Klinikten memnun kaldın vayy
Memnun kalmadın vayy
Yaşadığını anlatın vayy
Sustun vayy
Birde en kötüsüde çabalarken yardıma koştum taşa bastılar

Evet o aynen,keske iletisim numarasini bulabilsek protokulunu ogrenebilsen..
Bu sana gonderdigim insata hesbaindaki kadin intralipid serumu transferden 1 hafta once , 1 hafta sonra ve 5hft 5 gunlu kese gorunce yapmis.
Su ana kadar toplam 3 adet
Ben ona mesaj atmıştım muhtemelen dönüş yaptı ama beni de banladigi için maalesef alamadım numarasıni :croc:bu arada hoşgeldin canım ❤️

Geri