Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Allah seninde derdine derman versin benimde
Hepimizin insallah, o kadar farkli yollardan geliyoruz buralara.
Sonuc alabilecegiz insallah artik.
Ama senin durumun diger forunmdaki bayanla benziyor.
Ona omevagen ve intralipid uygulanmisti diye hTirliyorum.
Instadan takip etigim bir kadinin intralipid uygulamasi su sekilde. Kendi yymuetasi ile deniyor, ama dusuklero oldugu icin intralipid verilmis

Ekli dosyalar

• 271F7C15-253E-4AAD-8D70-A8822DD1DAEA.png
    3,8 MB · Görüntüleme: 58
Hangi bayan??
Burda ingilizce ben anlamıyorum
Kazen beni pasiv ederken bir bayanda yazmıştı iki ay önceden omegaven ve intralipit
Acaba o mu
Onunla keşke iletişime geçe bilseydim

Benim eşim mailinden nik oluşturdu bende o nikten sizlerin çoğunuzu bu sayfaya davet ettim
Benim bu nikide pasif etmiş
Acaba özel mesajla davet ettiklerimden biri mi söyledi
Ama yinene Morpatim demiş,çokta Tıınnnnn
Bugüne kadar bir kez mesaj atmadan mesajlarınızı okudum, tek yaptığım arada like atmaktı mesajlarınıza. Kural dışı hiçbir etkinligim yok, beni bile banlamış. Admin bayagi ergen davranışları gösteriyor, bu kadar köklü bir siteye hiç yakışmamış. Ama sunu düşünmemiş, siteyi kullananlar, tiklayanlar sitenin hitlerini arttırır, dolayısıyla reklamları v.s yani müşteriyi kaybeden mi zarardadir yoksa müşteri mi? Bir suru platform var, kendisi bilir. Kıbrıs dan aldığı reklamları gitmiştir. Tamamen duygusal yani (?)

Hangi bayan??
Burda ingilizce ben anlamıyorum
Kazen beni pasiv ederken bir bayanda yazmıştı iki ay önceden omegaven ve intralipit
Acaba o mu
Onunla keşke iletişime geçe bilseydim
Evet o aynen,keske iletisim numarasini bulabilsek protokulunu ogrenebilsen..
Bu sana gonderdigim insata hesbaindaki kadin intralipid serumu transferden 1 hafta once , 1 hafta sonra ve 5hft 5 gunlu kese gorunce yapmis.
Su ana kadar toplam 3 adet