Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Kiev evrak hazırlıyor
Bebeğin anne ve baba ismini bizleri yazıyorlar
Detayları Andrey anlatmıştı unutum
Ama Türkiye rahat ülke bu konuda
Bildiğim kadarıyla Almanya sorunlu
Bebeğin anne ismini doğuranı yazıyordular
Corti lütfen ozbekistanıda öyrene bilirmisin
Kiev de bende araştırdım doğum belgesine anne ve baba olarak bizlerin adı yazıyor ama kimlikte çocuğun doğum yeri Kiev görünüyor yani Türkiye de doğmuş gibi o bebeği göstermek imkansiz ama Doğum belgesinde ve kimlikte bizlerin arın adı geçiyor

Ben eşimle her detayı konuştum tabi bir bebeği taşıyıp dünyaya getirmek inanılmaz bi duygu eminim ama benim bedenim buna müsait değilse taşıyıcı anneliğe başvurmak istediğimi söyledim şu an maddi olarak buna hazır değiliz ama bir iki yıla olur bu imkan inşallah
Insallah hetsey guzel olur sizin icin

Kiev de herşey dahil çocuğu alıp size veriyorlar 40000 Euro ama olurda cinsiyet seçerseniz 50000 Euro oluyor paket şeklinde orda da paketler arası tek fark cinsiyet ve orda konaklama süresi örneğin 40000 euro’luk pakette iki kalıyorken diğerinde 4 ay gibi bu sürede ki konaklamalarda hastahaneye ait oluyor
Bence cinsiyet seçme saçma
Ama bu benim düşüncem
Kievde şuan bile taşıyıcı anne protokoluna alıyorlar
Her halde bulgaristanda örnek veriyor eş,donorunuzu seçiyorsunuz,gerisini kievde hall ediyorlar
Sadece 9 ay sonra bebeği almaya gidiyorsunuz

Bence cinsiyet seçme saçma
Ama bu benim düşüncem
Kievde şuan bile taşıyıcı anne protokoluna alıyorlar
Her halde bulgaristanda örnek veriyor eş,donorunuzu seçiyorsunuz,gerisini kievde hall ediyorlar
Sadece 9 ay sonra bebeği almaya gidiyorsunuz
Biliyor musun Zaza cinsiyet konusunda boşanma noktasına gelen ne çok insan var sana katılıyorum ama bu da bir gerçek sonuçda özellikle aşiretlerde bu çok fazla

Geri