Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Canim benim,
Bebegin için cok üzgünüm. Rabbim bu son desin tekrarini yasatmasin ve hayirlisiyla kucagina bebeğini almayi nasip etsin.
Tekrarlayan düşüklerde genetik testi yaptirmak gerek. Yaptirdin mi. ?
ve + Yasin genç belki daha önceden de söylemişimdir devlet desteği ile tüp bebek yaptırabilirsin. Bu konuyu arastir lütfen. Ne güzel hamile kalabiliyorsun ama bir problem var en azindan saglikli embriyolarinizla bebegine sahip olabilirsin.
Rabbim yar ve yardimcin olsun inşallah.

İzmitte malesef ki yok yada ben bulamadım Bülent traş da prp düşünüyorum yapmayı aslında
Prp faydali mi yaptıran biri olarak anlayabilmiş değilim.
Bendeki etkisi tek tarafli yumurtlayan ben cift taraf yumurtlamaya basladim ama ilaçlara cevap vermediler. Hic basima gelmemiş bir olaydi yumurtalarimin ilaçlara cevap vermemesi.
Bence oncelikle düşüklerinin sebebi üzerine gitmen gerek.

Hic te erken değil.
Kendinize düzenli gidebileceğiniz yakinda ve isinin ehli bir doktor bulmaniz gerek.
Diger tarafla da irtibati kesmeyeceksiniz ama Hayirlisiyla Artik sizi buradaki doktorunuz takip edecek.
ve + tavsiyem ozel doğum doktoru haricinde bir de düzenli perinatologa devam edin lütfen.

Amin,
Rabbim yaninizda olsun , Insallah sizden de güzel haberler bekliyoruz.

Gonlunuzdeki neyse o olsun inşallah.

Morpatim donasyon hazırlığımi yapan dr dan 13 hazirana randevu aldim. Kıbrıs'ta ki dr um da oyle söyledi istanbuldaki dr um da. İlaclari kullanip bekliycez artik. Perinatolog gerekli mi donasyonda hic bir bilgim yok. Tabii ki gerekliyse giderim. Tavsiye lerin icin çok teşekkür ederim.

Bende genetik hastalık var maalesef dilerim rabbim doğru bir çıkış kapısı gösterir bana