Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Gunaydin. Simdi dr uma sordum. 12 haftaya kadar ilaclar igneler devam. Bugünden itibaren birde kalcadan bir igne eklendi.haftada bir yapilacak. Arkadaslar sizce burada bir doktora baslamali miyim? Dr um uzaktan bilgi veriyor ama sizce daha erken mi?

Canım zaten kan testlerini 2 günde bir verip gebeliğini kesinleştireceksin.
15 gün sonra da kese için gideceksin doktora.
Mecburen dr ayarlaman lazım
Ama testlerini yap kıbrısla görüş onlarda sana derler muhtemelen dr bulmanı.

Bende cok korkuyorum. Hele kalcadan yapilan igne cok can yakiyor. Kan sulandırıcı iğne kabus gibi. Tabii ki hersey bebisler icin sevgili Angel. Alışıyorsun zamanla.

canım henüz o raddeye gelemedim ben 🙂 ama gebe kalınca 3 aya kadar iğneler ilaçlar devam demişti merkez evet bir doktora da başlamalısın burada bence de

Benim burada iyi bir doktorum var. Kendisi tüp bebek dr. u.Donasyon yaptigimizida biliyor. Sag olsun donasyondan önce takiplerimi yapti. Kibristaki doktorum Bana iki gunde bir kan ver dedi.baska yapmam gereken bir test var mi?

Bende cok korkuyorum. Hele kalcadan yapilan igne cok can yakiyor. Kan sulandırıcı iğne kabus gibi. Tabii ki hersey bebisler icin sevgili Angel. Alışıyorsun zamanla.
evet her şey evlat için kalçadan yapılan iğne progesteron mu eğer o ise evet çok acıtıyormus bana bu yüzden hemşirem progesteron dex 25 mg göbekten yapılanı verdi kalçadan yapılan bazen iltihap da yapabiliyormuş göbek olan daha rahat dedi kıyamadım size dedi... sadece tek şey devlet onu ödemıyor gebe kalırsan 26 kutu alman lazım dedi içinde 7 adet ampul var kutu 250 tl civarıydı