Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Merhaba hosbuldum. Kadinlar klubundeki yazilarinizi okudum daha önce. Üye arkadaslardan biri burada oldugunuzu yazmisti sag olsun gordum cok sevindim. Ben su an kibrista tedavideyim. Yumurta donasyonu yaptiriyoruz. Yarin transferim var. Dualarınızı bekliyorum beni en iyi siz anlarsiniz.
Allah yüzünü güldürsün
Evlat hasretin son bulsun bu tedavinde
Hangi merkezdesin?
Transferin ne zaman

Okadar ihtiyacımız var ki güzel haber duymaya
Allah senin ve makaronun güzel sonucuyla bizi sevindirsin
Cok tsk ederim zaza cim. Ben 47 yasindayim gecen sene evlendim. Bir kez tup Bebek denedim ama olmadi. Donasyon dediler. Bende daha fazla kendimi yipratmak istemedim. Bir bucuk aydir tedavi görüyorum. Bugun transferim var. Umarim hersey yolunda gider.

Uzun bir aradan sonra ancak yazabildim arkadaşlar unutanlar için ufak bir hatırlatayım kendimi Ağustos ayında kiev de transfer olup pozitif sonuç almıştım …yaklaşık 1 ay oluyor kızımı sağlıkla kucağıma aldım çok şükür…Başta Benim kieve gitmeme vesile olan sevgili @Zaza74 ma sonra da sizlere çokça dua ettim sizler anne olana kadar da etmeye devam edicem….Nacizane tavsiyem lütfen vazgeçmeyin …farkındayım biraz da maddiyata bağlı maalesef ama sonuna kadar gidin…İsteyen her kadın annelik duygusunu yaşasınn inşallah….Gözlerine baktığınızda yaşadığınız tüm sıkıntıları,zorlukları unutturacak dünya tatlısı evlatlarınıza kavuşmanızı canı gönülden diliyorum…

Uzun bir aradan sonra ancak yazabildim arkadaşlar unutanlar için ufak bir hatırlatayım kendimi Ağustos ayında kiev de transfer olup pozitif sonuç almıştım …yaklaşık 1 ay oluyor kızımı sağlıkla kucağıma aldım çok şükür…Başta Benim kieve gitmeme vesile olan sevgili @Zaza74 ma sonra da sizlere çokça dua ettim sizler anne olana kadar da etmeye devam edicem….Nacizane tavsiyem lütfen vazgeçmeyin …farkındayım biraz da maddiyata bağlı maalesef ama sonuna kadar gidin…İsteyen her kadın annelik duygusunu yaşasınn inşallah….Gözlerine baktığınızda yaşadığınız tüm sıkıntıları,zorlukları unutturacak dünya tatlısı evlatlarınıza kavuşmanızı canı gönülden diliyorum…
Duruball merhaba eski gruptan biliyorum seni evladini gule gule buyut cok sevindim darisi insallah bizlerinde basina olsun rabbim yuzumuze baksin dualarini esirgeme hic birimizden

Amin canım inşallah.
Yani bir yanım buruk yine olmazsa diye
diğer yanımda 40 ında tüp bebekle doğuranları görüyorum umutlanıyorum.
3 ayrı doktora da sordum ısrarla donayonu
1 i operatör doktor kadın doğum üzerine o da ısrarla kendi yumurtalarınla kaliteli yumurtayı yakalaman lazım dedi.
Bakalım allah büyük
Prolaktinine baktirmismiydin. Kalite için incir kürü yapiver yaninda ari sütü kullan canim.
Regl tarihin nedir ne zaman gideceksin kismetse. Insallah bol ve kaliteli yumurtalarin olur.

Geri