Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Burda bir yalnıştık var
10 gün estrofem kullanınca e2 150 üstü oluyor
Benden habire bunu istiyor en son 4 martta yaptirmisim sonucu yolladim sana. Bide dun yaptirdim. Batumdaki istedi orda yaptirdim onun kagidi yok onun sonucu doktorda transferden 1 gun once yaptirdim hatta transfer olacagimi bile aksamina ogrenmistim. Sonucu soylemedi kagidi bile gormedim

Ben anlamadigim icin sordum canim daha once kibrista transferden once yaptirdilar . Ne oldugunu bile soylememislerdi.ne dedilerse yapiyorum
E2 bakmalarının nedeni estrofem hapını kullanınca nasıl bir artış oluyor kanda
Yani ilacın dokuya uyarma gücünü
Progesteron transfere 5 gün kala bakılmalı,sıfır olması gerek
Transfer sonrasıda bakılıyor ilaç dozu yeterli kalıyormu onun için

Büyümüstür oğluşu yanındadır inşallah ❤ diğer hamişlerden de ses çıkmıyor ki hemen bizi unutuyorlar :hih:
Yok cnm unuturmuyum takipteyim :dance:
O kadar korun korun etrafımda bir tane bile Covid hastası yokken gittim hastalığı buldum :huhe:
İyiyim kızlar oğlumda büyüyor hastalık döneminde muhtemelen hareketsiz kaldığımdan ellerim ayaklarım şişmeye başladı. hep uyumak istiyorum :bangin::bangin::bangin::bangin:

O kadar korun korun etrafımda bir tane bile Covid hastası yokken gittim hastalığı buldum :huhe:
İyiyim kızlar oğlumda büyüyor hastalık döneminde muhtemelen hareketsiz kaldığımdan ellerim ayaklarım şişmeye başladı. hep uyumak istiyorum :bangin::bangin::bangin::bangin:
Oglusun ve sen uyuyun dinlenin canim oglusuna can olsun kaN olsun.

Cok gecmis olsun cok sukur gelm8s gecmis olsun. Bol bol dinlen ozletme kendini:hamile::asigim::asigim::asigim::ebebek:

Çok geçmiş olsun canımmm tez zamandan iyileş ❤ oğluşun büyüdükçe olur bunlar bizim yerimize de göbüşünü sev :hamis:

Geri