Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Kizlar ben transfer oldum benim icin dua edin olurmu yeni geldim odaya 2 tane embiriyo transfer edildi
Canım Eftaliosum hayırlı olsun. İnşallah o 2 embriyo sana can olsun evlat olsun. Herşey de vardır bir hayır mevlam neylerse güzel eyler. Sen içini ferah tut. Bazen herşey en istediğin gibi olur ama sonuç olumsuz olur. Bazen de hiçbir şey istediğin gibi olmaz ama sonuç seni havalara uçurur. Dualarımız seninle

Canım Eftaliosum hayırlı olsun. İnşallah o 2 embriyo sana can olsun evlat olsun. Herşey de vardır bir hayır mevlam neylerse güzel eyler. Sen içini ferah tut. Bazen herşey en istediğin gibi olur ama sonuç olumsuz olur. Bazen de hiçbir şey istediğin gibi olmaz ama sonuç seni havalara uçurur. Dualarımız seninle
‍♀️

Amiiinnnn canim cok tesrkkur ederim insallahhh
Canım transferin hayırlı olsun, sen gönlünü ferah tut, allahın izni ile herşey güzel olur inşallah, kasma olumsuzlukları da dert etme belki senin için böylesi daha hayırlı olucak bilemezsin ki.. Rabbim istesin yeterki. Dualarım seninle ve diğer tüm isteyen herkese... Sevgiler

Nasılsın canım tedavi sürecin başladı mı hastane araştıyordun
@Tc. Umutlu Bekleyiş Selamlar , iyiyim çok şükür Mart sonu kapalı miyom ve histeroskopi olmak için randevu aldım.
İnşallah her şey yolunda giderse Kiev de devam etmek istiyorum .
Çok giremiyorum sayfaya
Sen nasılsın ? Hersey yolunda mı ? Yeni okuyorum kimler nereyi düşünüyor diye
Allah yüzümüze baksın

@Tc. Umutlu Bekleyiş Selamlar , iyiyim çok şükür Mart sonu kapalı miyom ve histeroskopi olmak için randevu aldım.
Çok giremiyorum sayfaya
Allah yüzümüze baksın
İyiyim teşekkür ederim canım. Ben şimdilik beklemedeyim. Son durumlardan sonra hepimiz farklı yerler araştırmaya başladık. İnşallah biran önce herşey düzelir. Şimdiden sana şifalar diliyorum kalbinden geçen herşeyin olması dileğiyle ❤

Canim kardesim benim cok tesekkur ederim. Insallah sonu hayirli olur .

Çok giremiyorum sayfaya
Allah yüzümüze baksın
Ameliyatın başarıyla geçsin inşAllah
Kievle iletişime geçtin mi
Sana ne diyorlar?
Savaş biticek mi?

Geri