Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

İnşallah bir an önce çıkar andre. Ukrayna 18 yaş üstü 65 yaş altı erkeklerin çıkışına izin vermiyormuş, inşallah kurtulur.

Yapacak bir şey yok
Kemfosit aşılarına,menopoz ilaçlarına,canıma yazık oldu yine

Yapacak bir şey yok
Kemfosit aşılarına,menopoz ilaçlarına,canıma yazık oldu yine
Çok üzgünsün farkındayız ama hepimiz üzgünüz özellikle tedavisi yarım kalmış sizler için Ben hep şuna inanıyorum Allah yaşatmayacağı şeyi hayal ettirmez bu duyguyu sana nasip edecektir Zazacım hepimiz çok üzgünüz hayallerimiz yıkıldı sanki bir boşluğa düştük gibiyiz ama vardır rabbimin bir bildiği umudumuzu yitirmeyelim

Umudum yirmeden ama Kievin durumuda göz önünde
Ben Kıbrısta British IVF dr Hasan Bankeroğlunu aradım ve orda tedavime başlayacam
Zaten biliyorsunuz eskiden bu merkezde 3-4 gebeliyim oldu
Durumumu anlatım,çok sağolsun her zamanki gibi anlayış gösterdi ve yardım edeceğine söz verdi
Lemfosit aşısına devam dedi
Ve yeni donörle yola çıkıcam
Dua edin kızlar
Bu benim son şansım❤️

İnşallah ablacığım
Allah işini gücünü rast getirsin.

Dilerim allahım sana hayırlı evlat versin Bize de yeni bir rota lazım Zaza ben hiç bir klinik araştırmadım rotam direk Kiev olacaktı orayı araştırmıştım ama şimdi mecbur rotam değişecek nasip ne diyelim ki varsa tecrübeleriniz lütfen bizlerle paylaşın eski gruba giremiyoruz doğal olarak farklı klinikler neler bilgimiz yok en azından benim yok sıfır bilgiye sahibim ben

Kievden önce biliyorsunuz benim kıbrıs tecrübem var.orda eskiden denediğim merkezler oldu
Ama eski sayfadada söylüyordum British IVF Kıbrısta daha güvendiyim
Yani Kievde olduğu gibi bu merkezdede gebeliyi yakaladım ama ilerlemedi
Yine diyorum sadece bu yaptığım bunca tedavim işe yaradımı,derdim bumuydu bilmem lazım
İçimde kalmasın diye Kıbrısda bu merkezde denemem şart

En doğrusunu yapıyorsun bence de ve bence derdinin dermanı bu ben öyle hissediyorum dilerim öyle de olur Ahmet diye bir doktor duymuştum yanılıyor muyum ya var mı açaba soyadını bilmiyorum sadece Kıbrıs için aklımda öyle kalmış bir doktor