Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Aynı durumdayım
Beni bilen biliyor kaç senedir bu yolda saçımı süpürge ettim
Sağlığımı yok ettim
Bazen düşünüyorum acaba Allah benim anne olmamı istemiyor
Elimi nereye attım boşa çıktı
İki gözümün çiçeği lütfen böyle söyleme, bir arkadaşıma doktoru şöyle demiş; bu yolda vazgeçmeden uğraşan her kadının anne olduğunu gördüm. Yani zamanı geldiğinde inşallah olacak canım ❤️

Herkese merhaba, çok giremiyorum buraya ama kalbim sizinle hep dualarım sizlerle. Su kötü günlerde de hep iyi düşünmeliyiz ki enerjimiz yüksek olsun, yoksa işin içinden çıkamayız. Zor ama yine de denemeliyiz. Çünkü bizler için stres düşman. Bedenimiz gergin olmamalı. Sizleri seviyorum, kendinize iyi davranın. Kucak dolusu sevgilerimle ❤️
Bizde seni çok seviyoruz❤️

Bugun olumlu seyler cikacak eminim
İnşallah canım benim inşallah duamız o
Aynı durumdayım
Beni bilen biliyor kaç senedir bu yolda saçımı süpürge ettim
Sağlığımı yok ettim
Bazen düşünüyorum acaba Allah benim anne olmamı istemiyor
Elimi nereye attım boşa çıktı
Zazacim bunda da vardır bir hayır diyeceğiz. Allah'ım neylerse güzel eyler. Kalbini ferah tut demekki şimdi olsa belki yine tutmayacak güzel düşünelim vakti gelince en güzeli olsun tüm kalbimle duam sana❤️❤️❤️

Herkese merhaba, çok giremiyorum buraya ama kalbim sizinle hep dualarım sizlerle. Su kötü günlerde de hep iyi düşünmeliyiz ki enerjimiz yüksek olsun, yoksa işin içinden çıkamayız. Zor ama yine de denemeliyiz. Çünkü bizler için stres düşman. Bedenimiz gergin olmamalı. Sizleri seviyorum, kendinize iyi davranın. Kucak dolusu sevgilerimle ❤️
Bizden de sana kucak dolusu sevgiler

Geri