Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Dün Andreyle konuştum
Enson transferi olan kızımız vardı ya,hani tarihi geçmiş ilaç içmişti hatırlarsan,oda gebe çok şükür
Benimde bu defa kievde çok iyi embriyolarım oluştu.3 tane 5 AA embriyom NGS ye gitti
Bu ne şansızlık bende anlamadım Vallah
Şükür rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin onun. Bu aralar bir sansizliktir gidiyor allahim bizlere yardim etyarabbim

Kaçıncı yüzyıla gelmiş halen savaş nedir yaaa
Allah ordaki insanları korusun
İnsanlar savaştan kaçmaya başladı
Evlerini yurtlarını terk ediyorlar
İnşallah bir an önce biter.
Amiiiiinnnnnn insallahh dedimya acentadaki arkadasim ailesini apar topar getirdi buraya cok zor yaa kadincagiz aglaya aglaya geldi bu tanidik daha niceleri var kadinin komsulari gitmis diger ulkelere kalanlar siginaklara ukraynada her evde siginaklar varmis gidemeyen gidecek yerleri olmayanlar siginaklara girmis

Dün Andreyle konuştum
Enson transferi olan kızımız vardı ya,hani tarihi geçmiş ilaç içmişti hatırlarsan,oda gebe çok şükür
Benimde bu defa kievde çok iyi embriyolarım oluştu.3 tane 5 AA embriyom NGS ye gitti
Bu ne şansızlık bende anlamadım Vallah
Zaza canım tedaviye başlamayanlar için belki biraz erteleme olabilir ama senin durumun nasıl olacak. Sen aylardır lenfosit aşısı oldun başlanmış bir tedavin var.Vücudun rahimin ona göre hazırlandı nasıl olacak şimdi klinik birşey dedimi?

Türk dışişleri bakanlığı Ukrayna'da bulunan, yada yaşayan türk vatandaşlarına uyarı.!
Ukrayna hava sahası halen kapalıdır.
Mevcut aşamada evlerinizde veya güvenli bir yerde kalmanızı, seyahatten kaçınmanızı rica ediyoruz.
11 şubat ordayken bir tek mucize07 ve tarihi geçen ilaç içen kızın transferi vardı
Çok şükür hepimiz ülkedeyiz
Bir tek azeri çifti vardı bebeklerini almaya gelmişti
Evrak işlerine bağlı ordaydı
İnşallah onlarda çıkmış

Zaza canım tedaviye başlamayanlar için belki biraz erteleme olabilir ama senin durumun nasıl olacak. Sen aylardır lenfosit aşısı oldun başlanmış bir tedavin var.Vücudun rahimin ona göre hazırlandı nasıl olacak şimdi klinik birşey dedimi?
Kuzum klinik bugün çalışmıyor
Her kes yerinde
Umarım kısa zamanda her şey yoluna girer
Vallah ben bugünde içtim ilaçlarımı
Umut ediyorum güzel şeyler olacağına

Artik
Haberleri takip edemiyorum tv de en son rus tv ye baktim putin konusuyordu bu isten bizi yildiramayacak diyordu cevirdigim kadariyla suraya girdik surayi bombalik diye gulerek anlatiyordu kapadim sinirlerim bozuldu ya diyorum ki insallah tv yi actigimda ateskes olmustur diye aciyorum rabbim yar ve yardimcimiz olsun canim benim

Geri