Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Benimde yasitim arkadasim 4kizi var iki kizini erken yasta evlendirdi ben kaynana oldum ikinci kez anane oldum sen hala cocuk yapican dedi sozde saka yapti ama gel bana sor Rabbim olanlarinkini bagislasin asla gozumuz yok asla ama bizleride bu kotu duygudan hayirlisiyla kurtarsin insallah
Böyle insanlardan arkadaş olmaz canım ağzının payını verip hayatımızdan çıkarmalıyız ❤

Ben düğünleri bayramlari hic sevmem sevmeme nedenimi herkes kendini begenmis insan ayrimi yaptığımı zannediyor. Büyüklük tasladigimi zannediyorlar halbuki oyle degil . nezaman bir düğüne katilsam insanlarin cocukla ilgili doguramadigimla ilgili igneliyici laflariyla karsilastim yillarca bayramlarda toplanincada hemen derler herkesler dogurdu bir sen doguramadin derler. elimi ayagimi cektim yillardir ne dugune giderim nede bayrama .
Biz birçok şeyden uzak durmak zorunda kalıyoruz ister istemez ve yanlizlasiyoruz umarım bir gün biter bu ızdıraplarımız

Banada cok söyleyen oluyor halada söylüyorlar ben artik alistim eskisi gibi uzulmemeye basladim diyorumki kendi kendime galiba hissizlestim. oyle istemeden kırıyor insanlar. Icimizde yasadigimiz duygulari kimse bilmiyor allahtan baska. Insallahhh en kisa zamanda hepimiz anne oluruz.
Herkesin kendi tercihi istemezsem yapmam kime ne? Hadi ilk bir kaç yıl sordular diyelim artık sormaya gerek yok yani şu milletin kendini bilmezliği 🙄 boşver onları canım herkes kendine baksın ❤

Geri