Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

@Elif 8887 Cok gecmis olsun , sifani bulursun tez zamanda Insallah
Estagfurullah korkmadim ,tecrübelerini paylastigin icin minnettarim
Arastiracagim Cok hassas bir operasyon cünkü
Sevgiler
Evet baya hassas canim bende ikisi bir arada oldum ben ameliyat oldugum icin hic hisetmedim fakat ameliyattan sonra agrilarim oldu bir kacgun bulundugum ilde bile gunlerce arastirdim zaten bir kac yer vardi . istanbulda fiatlar ne bilmiyorum daha iyi vardir diye tahmin ediyorum agrisiz acisiz yapan yerler.insallah iyi bir yer bulursun.

Evet anestezi istedim ama yapmadilar
Bazi yerler maalesef anesteziyi gereksiz buluyorlar ondan yapmak istemiyorlar oysaki senin istedigini yapmasi lazim bir kere bcok eskiden basima geldi anestesizi gerek yok dediler abartma filan diye dalga gecmislerdi benle cekilirken cektigim aciyi anlatamam hastaneyi yiktim 3 dakikalik dedikleri sey 1 saat sürdü. Herkadinin ağrı eşiği farklidir bunu anlamiyorlar maalesef

Bazi yerler maalesef anesteziyi gereksiz buluyorlar ondan yapmak istemiyorlar oysaki senin istedigini yapmasi lazim bir kere bcok eskiden basima geldi anestesizi gerek yok dediler abartma filan diye dalga gecmislerdi benle cekilirken cektigim aciyi anlatamam hastaneyi yiktim 3 dakikalik dedikleri sey 1 saat sürdü. Herkadinin ağrı eşiği farklidir bunu anlamiyorlar maalesef
Aslında anestezi olunca fiyat artıyor buda onların işine geliyor.Ama yinede istemiyorlar.Gerci ben ücretsiz yaptırdım para almadılar benden

Geri