Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Sakladiysa bosver aramana gerek yok.
Hatirlatmasaydim keske. sen kendi tedavine odaklan canim moralini bozmasin böyle seyler.

Sokaktaki canlarimiz için ugrasan belediyelerin sirti yere gelmesin inşallah.
Icinde hayvan sevgisi olandan korkmayacaksin.
Ve her kim onlar icin ugrasiyorsa da Allah Razi olsun onlardan
Kocaman kalp
Amin canım hayvanları sevmeyen hiçbir şeyi sevmez. Annemin sokakta baktığı kedileri var hele babam 😀 sözde istemiyor ama poşet poşet kasaptan parça alıyor mama güzel kokmuyormuş
kutudan yuva yapmis arada da eve alıyorlar hava soğuk olunca 🙂

Sakladiysa bosver aramana gerek yok.
Hatirlatmasaydim keske. sen kendi tedavine odaklan canim moralini bozmasin böyle seyler.
Sakladi tedaviye gidecegini bile agzindan kerpetenle cikardim benden ogrendi ogrendi laflari ben safida oda gitsin ne guzel diye ona bilgi veriyorum safim ben saf iyi niyetliyim çünki kac yillik arkadasimi taniyamamisim gitti bide giderken aradi ben tedaviye gidiyorum diye sonrada hic bilgi bile vermedi sadece kiev fotolarini atmis whatsuptan gezmis oralarda onlari söylüyor bende sildim fotolari bana ne ya o ne oyle dedim hic nilgi vermiyorsun kiz soylesene dedim nasil oldu tedavi kac embiriyo oldu dondurulan kac cevabi su oldu. Azcik merak et yazmis ukala benim kac yillik arkadasim bu bide düşünün beni tanisaydi boyle cevap vermezdi uzun bir sure aramayi düşünmüyorum kendisi zaten 15 gun aramayim ne oldu bir sorunmu var diye arar. Koyverdimmmm gittiii moralimi bozamuycam dedigin gibi

O zaten arkadaşın değilmiş canım çıkarı için iliski kurmus son kıyağını da alınca kopmuş artık boşver ooo ne insanlar var yaşadıklarımı anlatsam

Bi komşu ablam vardı yarık davul gibisin derdi
herkesi kendin gibi sanma aç gözünü saf kafa derdi
çok haklıymış sonradan anladım

On gorusmeye gitmeden ya da herhangi bir tedavi uygulamadan ki bu en az bekleme suresi 1 aydir hemen lak diye transfer mi olmuş.
Yiyor olmasin seni sakin.

On gorusmeye gitmeden ya da herhangi bir tedavi uygulamadan ki bu en az bekleme suresi 1 aydir hemen lak diye transfer mi olmuş.
Yiyor olmasin seni sakin.
Ben bilemedim bu seyi bu zaten baska merkeze gitmis beni kekliyorsada kendi kaybeder bana transfere gidecem dedi bu varya bence gorusmelere gitti bsnada yransfer diye salladı diye düşünüyorum gunahi boynuna tabi hicbisey soylemiyor ki soylese anliycamda bizde buyollardan geciyoruz yani