Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

benimde 9 nisan kendimde hiçbir degişiklik göremiyorum bu ay da üzülmek istemiyorum

Lalezar canım geçmiş olsun ve ilaçlar kesilmiş gözün aydın umarım en kısa zamnda mutluluğuna mutluluk katarsın canım bebişinle

çitosum pes etmek yok ben senin azminden güç alıyorum. bana allahtan ümit kesilmeyeceni senden ögrendim. canım benim gül biraz moralini yüksek tut gelirsem o yanakların mıncır mıncır sıkarım bak

Canım bir anlık boşluk yaşadım şükür toparlandım bitanem güzel dileklerin için sağol canım
Umarım bu ay bol müjdeli haberler alırız

inşallah canım bende adettim yaklaştıkça korkmaya başladım hayırlısı heo aklımda ya bu ayda bebişim gelmezse diye seni ve diğer arjadaşlarıda çooooooooooooook seviyorum

kızlar öksürükten ölüyorummmm
günüme 1 hafta var ve eger bebek varsa bilmiyorum, o yüzden ilaç kullanmak istemıyorumm.ne yapacam akıl verın 1 hafta daha sıkmak istiyorum dişimi.ne ii gelir öksürüğe.bu durumda bıle inş hamileyimdir.değilse daha da kötü olacam.1 haftam var.akıl verın kızlarrr

Teşekkürler inşallah bende isterim hatta ihityacım var iyi haberlere 🙂

Lalezar canım geçmiş olsun ve ilaçlar kesilmiş gözün aydın umarım en kısa zamnda mutluluğuna mutluluk katarsın canım bebişinle

Canım Çitosum sağol, evet kortizon kabusu şimdilik bitti ve inşallah uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir zamanda geri gelmez 🙂
İnşallah eşimede dedim bu hafta kendine iyi bak iyi ye iç önümüzdeki hafta çooooooooooooooooook işimiz var dedim

İnşallah hcanım hepimizin o güzel ve özel gününü burda paylaşıcaz hiç merak etme tatlım 🙂

günaydın herkese

Günaydınnnnnn 😀

Canım annem biz öksürük olunca kullanılmamış bir sabunu bir havluya iyica sürter sonra sırtımıza yada göğsümüze birkç gece koyardı ben hala yapıyorum etkisi var dene istersen, bir de birkaç gün incir kompostosu ılık olarak içebilirsin, ayva, elma ve ıhlamur karışımıda iyi gelir 🙂 (kocakarı tavsiyeleri ammaaaaaaaa denenmiş
)

Cnm çok geçmiş olsun.Öksürüğe bal da çok ii gelir boğazındaki gıcığı falan alır muhakkak dene derim ben.Hap falan içme zaten RABBİM şifa versn

Cnm ALLAH razı olsun.Bakalm bekleyeceğiz meleklerimizi.Rabbim bizleri çok bekletmesin.Sağlıkla sıhatle hayırlısıyla versin kuzucuklarımızı.Ben yrekten inanıyorum herkes kavuşucak meleklerine ve bugnleri gülerek hatırlayacağız.Rabbim çok büyük.İnanın kızlar,yürekten inanın ben ilk hamileliğimde korunmayı bıraktğm an hamile kaldm sonu ii olmadı ama olsun inanıyodum ve inancm gerçekleşmişti.Rabbim hiç bi kuluna zulmetmez ne yaşıyosak Mevlam hayrımızı dilediği için yaşıyoruz.Hamd olsun hamd olsun YARADANA!!