Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Ciel peki herhangi bir belirtin varmı. İnşallah hasta olmassın bebeğin gelmiştir.

Keşke tatlım ancak 5 gündür regli ağrısı gibi ağrı peydah oldu, ilk belim ve kasıklarım hafif hafif ağrıyordu, sonra her geçen gün biraz daha artarak devam etti, bugün sanki olacakmışım gibi bir ağrı yoğunluğuna ulaştı :-( normalde benim regli döneminde çok ağrım olur ancak öncesinde pek olmazdı.. gebelik belirtilerine gelecek olur isek metalik tat dışında hiç biri yok :-(
yinede ii dileklerin için çok teşekkürler, inşallah ben yanılıyorumdurda sen haklısındır 🙂

Ciel gögüslerinde ellediğinde büyüme olmasa bile bir acıma hissi var mı? Bence en önemli belirti bu. Bende 2 yıl bebek istedim çok zor oldu. O yüzden sizi çok iyi anlıyorum. Allahım kimseyi çok bekletmeden müjdelerini göndersin.

Amin bembeyaz..

göğüslerimde bir değişiklik malesef yok tatlım benim zaten regl olduğumdada göğüslerim pek şişip hasaslaşmaz.. sadece regli olacakmışım gibi sevimsiz bir ağrı sancı karışımı var..

cielcim hayırlısı olsun canım inşallahh gelmiştir melegin, eger gelmedıyse de çalışmalara devam. Benim de bebmbeyaz gibi tek hissettiğim belirti göğülerimde sızlama idi, başkada bişey hissetmedim. Normalde hiç acımaz adet oncesınde ama bu ay hafiften bi ıszlama vardı.
Ama bu belirtilere de pek guven olmuyor kı canımcım bı bakmıssın belirti fılan yokken gelmıs bebek surpriz yapmış.
Herşey takdir-i ilahi 🙂

Allah güle güle giymek nasıp etsin canım, bende ufaktan alıyorum, pekde ufak değil aslında, baya bişiler aldım 😀

Shekerim özelden mesaj atmıştım eski nickle sana geldimi okudunmu?[/QUOTE]

Canım günaydın sana da, herşeyde bir hayır vardır sakın üzme kendini, inşallah dediğin gibi olur eşine güzel bir hediye vermiş olursun 🙂 Bende kendime doğum günü hediyesi vermiştim 😀 12 temmuz doğum günüm 16 temmuz da öğrenmiştik hamile olduğumu 🙂

Canım gevecim evet bu kiste benziyor, bende yaşamıştım böyle şeyler, dr a görün hemencik çaresine baksınlar, çünkü kistler yumurtlamana engel oluyor...

.

Hakkında hayırlısı cielcim, inşallah adet olmazsın 🙂

günaydın herkeseee...

Günaydın sumsukcüm 🙂

slm kızlar nasılsınız ben hiç iyi değilim salı günü kontrolümüz vardı ama hiç iyi gitmedi muanede bebeğimde sorun çıktı allahım kimsenin başına vermesin okadar üzgünümki nasıl anlatayım zor toparladım kendimi allahım bebeğime sağlık versin amim çok zor

Canım benim yaaa, ne sorunu varmış, allahım iyi etsin inşallah, üzüldüm 🙁

Gülandan Allahım sabrını bol versin inşallah. İnşallah aşılabilecek bir sıkıntıdır..