Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Bugün 1 haftalık olduk ve çok şükür dikişlerim alındı. Ayrıca topuk kanımız alındı veee yaşasın göbeğimiz düştü🙂) maşallah bize...
ayyyy maaşallah süphanallah canımm bu ne güzel bir bebek böyle hatırlıyorsan hamiş kalmadan önce senin imzanda Tunanın resmi vardı muhakkak nazar boncuğu ekle demiştim şimdi de Sena için diyorum annesi nazar boncuğu ekle maaşallah

oyy kurabişimmm maaşallah oğluşun olcakta ismini çok güzel düşünmüşsün ama Rabbim annesinin güzel gönlü gibi güzel gönüllü eylesin meleğini

canım iğneleri vuruluyorum eşim sağolsun yapıyorda baş ağrısından ve ateşten ölüyorum ya 😕 bir de vurulunca birkaç saat grip gibi oluyorum sonra geçiyor bu ağrılar olmasa rahat olucam 😕 bana da çatlatma iğnesini verdi ve ilk kutudaki iğneyi kullanıcam pazartesi yumurta takibi var bakcak ona göre dozaj tekrar ayarlarız dedi bakalım canım ya hakkımızda hayırlısı :bebeğim:
evet canım banada senin gibi gösterdi bu gün doktorum ilacı alıp kapısına dayandım adam uzun uzun anlattı eşim vuruyor benimde bu pazartesi gidicem bakalım ben ilacın 2sini aldım canım 3.yü devlet vermiyormuş artık 1.ci biterse 2.ye geçeriz dedik tedarik ettik inşallah benimde sonum senin gibi olur canım

ayy lavinyam inşallah aşılamasız tutunmuştur meleğin döbüşüne taht kuruyordur inşallahhhhhhhhhhhhh!!!
valla tunacım ben ne yapacam bu adet düzensizliği ile bilmiyorum artık yaa yumurtlama zamanını bilmek için ovulasyon testleri varmış acaba ne kadar etkilidir bu testler
canım ben idrarla bakılanlardan aldım bir türlü zaman tutturamadım yaptım hep boş çıktı 2.çizgiyi hiç yakalayamadım en son eşimle dedik bunda olmuyosa kalitelisine bakalım ve tükürükle yapılanlar var böyle mini mikroskopu var bildiğin ruj büyüklükte bişi ama işe yarıyor canım gitti.gid dan internetten almıştık o zaman 60TL idi şimdi bilemem ama canım .. bizde başka sorun olduğu için test göstersede günleri bebemiz gelmedi nasip Rabbim gönlümüzün dileğini kabul etsin inşallahhhh, göndersin meleklerimizi inşallahhhhhhh!!!

bak gevezem herkes bişiler var olabliri deyi sakalım yokki sözüm geçsin dinleseneeee kısssssss sen beniii

Günaydın kızlar, bu ay da olmadı..Bugün regl oldum..Ama dün dayanamayıp kan tahlili yaptırdım akşam 0.1 mi diye söylenişim vardı 🙂) neyse kısmet..Hep hayırlısı ve sağlıklısı olsun diye dua ettim.İnşallah Rabbim de öyle nasip edecek. Hem şubat ayının başında eşimin doğum günü ocak ta hamile kalırsam ona da hediye olur değil mi? 🙂) hepinizi öpüyorum..

canım hakkında hayırlısı. biliyorum beklemek zor ama enınde sonunda mükafatını alacaksın inan. Rabbim tez vakitte hayırlısı ile nasip eder inşallahh

kızlar günaydın, henüz adet olmadım ama belli ki eli kulağında; her an gelebilir :-( neyse napalım önümüzdeki aylara bakıcaz artık 🙂 ama ne yalan söyliim beklemek çok zor, ne günler geçiyor ne saatler.. umarım sonu iyi olur sağlıklı, hayırlı ve mutlu bebişler nasip eder Allah bizlere tez vakitte..

Ciel peki herhangi bir belirtin varmı. İnşallah hasta olmassın bebeğin gelmiştir.