Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

RABBİM inşallah meleğini göndermiştir inşallah hayal kırıklığın olmaz cnm.Dilerim yakın zamanda kavuş meleğine🙂
İnan biz hep dua edioruz ve burası o yüzden uğurlu bence.Yani birbirimizi tanımdan ne dualar ettk burda herkes neler yaşadı bende dahil ve inan bana çıkarsz bi şekilde tanımadan etmeden dua ettiğimz için kabul oldu hamd olsun.MEVLAM sana da bekleyenlere de nasip edicek inşallah.
evet denemeyi düşüniyordum ne zamandır alayım en iyisi denemekte fayda var canım inşallah dualarımız kabul olur tunacım muckkkk
kuzum menimmmmm olucak meleğim olucak yer gök dua ile dye boşa demiyolar balım birimizden birimzn duası tutucak burdaki herkese..

valla tunacım ben ne yapacam bu adet düzensizliği ile bilmiyorum artık yaa yumurtlama zamanını bilmek için ovulasyon testleri varmış acaba ne kadar etkilidir bu testler

Ben çok kullandım, ama beni hep yanılttılar, hiç bir zaman net iki çizgi yakalayamadım, hatta adet olmamdan bir gün önce yapmıştım o zaman bile açık renkli iki çizgi vardı, bu kaset testlere hiç güvenmiyorum..

kızlar ben hala çantamızı hazırlamadım yaaaa güya mersin dönüşü 29.haftada hazırlayalm diyoduk ama bi türlü hazırlayamadık.Bu akşam inşallah babasıyla hazırlayalım artık dimi??

shekerim iyiyiz çok şükür. sen bebişinle nasılsın? evet hazır eeeee 10 gün kaldı malum. internetten liste bulup ona göre hazırladım. bi sürü şey var saymakla bitmez şimdi mutlaka sana yazarken unuttuğum olur. sen de netten karşılaştır ki unutmayasın. bazı gereksiz şeyler de var kafana göre bakarsın.biz de senin haftalarında hazırlamıştık. hazır olmakta fayda var tabi meleklerimizin ne yapacakları hiç belli olmaz.