Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

asim üzülme canım hemen umudunu kırma bak ben ne zamandır bekliyorum sen biliyorsun dua et inşallah Allah büyüktür canım

asim üzülme canım hemen umudunu kırma bak ben ne zamandır bekliyorum sen biliyorsun dua et inşallah Allah büyüktür canım

Ne bileyim lavişim işte bazen geliyorlar bana çok dua ediyorum korkuyorumda aslında gerilmemin nedeni de korkularım pko olduğu için hep bi acaba var aklımda acaba bebğim olacakmı acaba benim bebeğim olmayacak mı şöle böle işte

emin ol aynı şeyleri düşünüyoruz ama olmayacakmı filan düşünmememiz lazım aslında hem tıp cok gelişti hemde Allah büyüktür onun zmaanını bekliyoruz hayırlı zamanda olsun inşallah eminim sen bana birgün diyeceksin lavişim hamişim ve kutlama yapıaz senle burda ve bende inşallah aynı zmanda böyle bir sevinçli haber vricem sana

doğru diyosun lavişim Allah tan umut kesilmez inşallah sen benden önce hamiş kalcaksın içimde öle bi his var 🙂 Raabim en kısa zamanda sanada banada ve tüm isteyenlere naasip etsin inşallahhh

merhaba canım aramıza hoşgeldin umarım en kısa zamanda bize hayırlı haberlerini verirsin 🙂

MERHABA arkadaşlar. Bugün yoğunluktan doru düzgün giremedim. Tuna gelmiş hafta sonu birde kızının fotosunu görsek tam olacak. Allahım bebeğine ve sana sağlıklı sıhhatlı uzun ömürler versin.

Hafta sonu bebeğime ciciler aldım. Bu zamana hep kız bebek kıyafetleri almıştım. Alışveriş yapmak kolay oluyordu. Ama erkek çocuğunda renk ve model tercihin zor oluyor baya zorlandım.

Bu arada 32. haftama girdim. Sıra yavaş yavaş bize geliyor...Allah hepimizin yardımcısı olsun..

merhaba arkadaaşlar ben aranızda yeniyim ben de yeni yılda hayırlısıyla bir bebek diliyorum Allahtan iki senedir uğraşıyorum inşallah yeni yıl hepimize şans getirir Allah herkesin gönlüne göre versin

Hoşgeldin aramıza. Geçen yıl bu zamanlar bende bebek özlemi içerisindeydim. Şimdi Allahım bağışlar ise 32 haftalık hamileyim. Umarın yeni yıl tüm bebek bekleyen arkadaşlarıma uğur getirir. Bol bol dua etmeyi ve Allahtan hayırlısıyla istemeyi unutmayın.