Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

hahaha inşallah sılamm
gel meleğim gel annenin döbişinde dünyaya ben de varım de, annenin babanın sevinç çığlıkları ol gel meleğim gel.. Gevezem canım gelecek burada yazdıklarımızı ne günler geçirmişiz diye bakacağız denk geldikçe, inanıyorum bak gör..

kızlar yarın doktora gidecem eğer bizimkisi gösterirse tabiki cinsiyeti belli olacak o kadar merak ediyorumki bana böyle kaç aydır çektiren oğlum mu kızım mı hani ana babayı çocuk terbiye edr derler ya daha doğmadan vallahi beni terbiye ediyor kücücük şey
oyy annesinin kuzusu cinsiyetini mi gösterecekmiş, teyzoşu yer onun minik ayaklarını yumak yumak ellerini :nazar: sağlığıyla büyüsün fıstık benim içimdende KIZ geçiyor 😀
arkadaşlar sizinle uzun zamandır görüşemedik ama hepinizi özledim. Tebriklerini ileten herkese çok tşkler. Gelelim doğumuma: 13 aralık salı sabahı saat 8.00'de hastanedeydik. Gerekli kontrollerin ardından 10.20'de sezeryana aldılar inanın ne lavman ne sonda hiç koktuğum gibi olmadı o an sadece bebeğinizi düşünün allah güç veriyor. Sonra ameliyathaneye girdik sohbet ederken gitmişim.... Gözlerimi açtım yoğun bakımdayım 2 saat sonra odama aldılar. Aman allahım güzeller güzeli bir melek yanıma geliyor onu görünce benimm dedim mis kokusuyla canım kızımdı benim parçamdı allah tüm isteyenlere yaşatsın. Sena saat 10.40'da doğmuş zaten 10 dk sonra da annemler görmüşler. Kilosu 3250 gr. Boyu 50 cm. Ama öyle minik öyle narin ki🙂) çok şükür dün kont vardı kilomuz 3500 olmuş sütüm yetiyormuş🙂 doğum sonrası yediğim serumların haddi hesabı yok ama çok şükür fazla ağrım olmadı tunaya göre çok daha rahatım. Sadece gazımı çok geç çıkarttım 60 saat aç susuz sadece serumla durdum o biraz sıkıntılıydı ama şu an herşey yolunda. Kızım çok uslu emip uyuyor. Ona bakmaya doyamıyorum abisi de bayılıyor ona koklayıp duruyor🙂 eve çıknca işler bitmek bilmedi hayat değişiyor🙂 sağolsunlar sadece eşim ve annemden fayda var. Inanın kayınvalidemler bir tek doğuma geldiler o kadar sonra daha gelmediler allah muhtaç etmesin zaten. Bizde durumlar şimdilik böyle. Fırsat buldukça girmeye çalışacağım hepinizi öpüyorum.
maaşallah süphanallah annesi mis kokulunun kokusunu bir de benim için çek içine emi :nazar: Tunacım kesinlikle anne gibisi yok canım eşlerimizde hayatımızın her anında Rabbim bizi onlarsız bırakmasın canım huzurunuz mutluluğunuz daim olsun canım :kiss:
13.12.2011 salı günü saat 10.40'da kızımız sena'ya kavuştuk🙂 ballı lokma tatlım evimize ışık gibi doğdu. Onu veren allaha şükürler olsun darısı tüm isteyenlerin başına...
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 😀
hazirannn canım çok sevndim hayırlı olsun allah tamamına erdrsin🙂)) son adetin neydi canım?

mavi kedi ve geliyobebiş tarihleriniz belli olmuş hayırlı doğumlar olsun inş.

sılam hiç üzülme umudun hep var biliyorum inş allah böyle oldukça mükafatını verecek.

geveze ve şimal sizlerden de güzel haberler alıcaz inş yakında.

yeni arkadaşlar aramıza hgdiniz umarım sizin de allah gönlünüze göre verir bebeklerinize kavuşursunuz.

inşallah canım kavuşacağım günü bekliyorum inşallah tez zamanda olur :bebeğim:

gögüsde ağrı acı kaşıntı idrara çıkma kasık ağrısıı heran adet olcakmış gibi bende bu kadar oldu🙂inş senin bebişinde en kısa zamanda gelir..

inşallahh canımm ama benim kurdeşen tedavim var iyileşsem hemen bebek için doktora gitçez.hemen herkeste olan belirtiler gibi yani canım seninde sağol bebekyüzlüm kolaycacık doğurursun inşallahh🙂

hazirannn canım çok sevndim hayırlı olsun allah tamamına erdrsin🙂)) son adetin neydi canım?

mavi kedi ve geliyobebiş tarihleriniz belli olmuş hayırlı doğumlar olsun inş.

sılam hiç üzülme umudun hep var biliyorum inş allah böyle oldukça mükafatını verecek.

geveze ve şimal sizlerden de güzel haberler alıcaz inş yakında.

yeni arkadaşlar aramıza hgdiniz umarım sizin de allah gönlünüze göre verir bebeklerinize kavuşursunuz.

inşallah tunacımm:kiss: ne güzel kavuştuğun meleğine rabbim nazarlardan korusun hayırlı sağlıklı bi şekilde büyütmeyi nasip etsin tebrik ederim canım

bu gün reglim gelmiş bulunuyor yeni tarihim 13 Ocak yeni dönemde inşallah meleğime kavuşurum :bebeğim:
kavuşçan inşallah sılam:kiss:dediğin gibi bu yazdıklarımızı okuyup gülümsüycez ahhh ahh ne günlerdi aylarca adet olmayalım diye baktık ama şimdi doyasıya kokluıyoz bebeğimizi diycez 🙂ama çokta bekletmesinler kız korkuyom yaş geçiyo menopoza girmeden 2.ciyide çıkaralım aradanhahaha 1 oldu da 2 kaldı hahahahaha

gamze imdatttt senin kalbine pudra şekeri döker yirim tosununuda yirim deli bide ağlıyo hahaha
QUOTE=sheker_shey;760821]şekerim ben sana 35 yap demedim kiiiii ,bidaha oku istersen kuşum.Sen 33 'ü atlamadğn için perşembe 34 bile doluo 35 oluyorz ne 33'ü dedim.Ohooooo sende hemen mırık kırın ediyon gamze abla olsaydı böle yapmazdııı ..:uhu: :uhu: ayol haftalarımı saymaktdan bıkmadım insan bıkar mı büyüdüğünü görmekten?? :hıh: :hıh: kırdın kalbimizi bebişmle bak şimdi(
[/QUOTE]

13.12.2011 salı günü saat 10.40'da kızımız sena'ya kavuştuk🙂 ballı lokma tatlım evimize ışık gibi doğdu. Onu veren allaha şükürler olsun darısı tüm isteyenlerin başına...
canımm hoşgeldin seni yeniden aramızda gördük çok şükür sensiz olmuyor bu site inan🙂
gözünüz aydın canım tekrar,hayırlı evlat olsun inşallah benim yerimede kokla lütfen sena hanımı🙂

Merhaba arkadaşlar maalesef yine nasip olmadı sonuç negatif doktorumla konuştum olmazsan 1 hafta sonra gel adet olursan 3.gün gel dedi yenileyeceğiz bir sıkıntı olmazsa adetimi bekliyorum.

Duyunca ilk an üzüldüm ama sonrasında geçti dünden talimliydim ya çok üzüldüm mü hayır napalım Rabbim neyler neylerse güzel eyler ...
Desteğiniz için teşekkürler sizleri çok seviyorum.. Allaha emanet olun :kiss:

canım benım hayırlısı olsun. Rabbim hayırlısı ile hayırlı zamanda nasip etsin inşallahhh. dualarımız seninle, tedaviye devam, gelecek miniğin inşalllahhh

Geri