Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

inşallah sılamm
gel meleğim gel annenin döbişinde dünyaya ben de varım de, annenin babanın sevinç çığlıkları ol gel meleğim gel.. Gevezem canım gelecek burada yazdıklarımızı ne günler geçirmişiz diye bakacağız denk geldikçe, inanıyorum bak gör..

oyy annesinin kuzusu cinsiyetini mi gösterecekmiş, teyzoşu yer onun minik ayaklarını yumak yumak ellerini
sağlığıyla büyüsün fıstık benim içimdende KIZ geçiyor 😀

maaşallah süphanallah annesi mis kokulunun kokusunu bir de benim için çek içine emi
Tunacım kesinlikle anne gibisi yok canım eşlerimizde hayatımızın her anında Rabbim bizi onlarsız bırakmasın canım huzurunuz mutluluğunuz daim olsun canım

13.12.2011 salı günü saat 10.40'da kızımız sena'ya kavuştuk🙂 ballı lokma tatlım evimize ışık gibi doğdu. Onu veren allaha şükürler olsun darısı tüm isteyenlerin başına...
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 😀
inşallah canım kavuşacağım günü bekliyorum inşallah tez zamanda olur :bebeğim:

gögüsde ağrı acı kaşıntı idrara çıkma kasık ağrısıı heran adet olcakmış gibi bende bu kadar oldu🙂inş senin bebişinde en kısa zamanda gelir..

inşallahh canımm ama benim kurdeşen tedavim var iyileşsem hemen bebek için doktora gitçez.hemen herkeste olan belirtiler gibi yani canım seninde sağol bebekyüzlüm kolaycacık doğurursun inşallahh🙂

inşallah tunacımm
ne güzel kavuştuğun meleğine rabbim nazarlardan korusun hayırlı sağlıklı bi şekilde büyütmeyi nasip etsin tebrik ederim canım

bu gün reglim gelmiş bulunuyor yeni tarihim 13 Ocak yeni dönemde inşallah meleğime kavuşurum :bebeğim:
kavuşçan inşallah sılam
dediğin gibi bu yazdıklarımızı okuyup gülümsüycez ahhh ahh ne günlerdi aylarca adet olmayalım diye baktık ama şimdi doyasıya kokluıyoz bebeğimizi diycez 🙂ama çokta bekletmesinler kız korkuyom yaş geçiyo menopoza girmeden 2.ciyide çıkaralım aradan
1 oldu da 2 kaldı
haha

gamze imdatttt senin kalbine pudra şekeri döker yirim tosununuda yirim deli bide ağlıyo
[/QUOTE]

13.12.2011 salı günü saat 10.40'da kızımız sena'ya kavuştuk🙂 ballı lokma tatlım evimize ışık gibi doğdu. Onu veren allaha şükürler olsun darısı tüm isteyenlerin başına...
canımm hoşgeldin seni yeniden aramızda gördük çok şükür sensiz olmuyor bu site inan🙂
gözünüz aydın canım tekrar,hayırlı evlat olsun inşallah benim yerimede kokla lütfen sena hanımı🙂

canım benım hayırlısı olsun. Rabbim hayırlısı ile hayırlı zamanda nasip etsin inşallahhh. dualarımız seninle, tedaviye devam, gelecek miniğin inşalllahhh