Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım normal bendede oluyordu hala bile oluyor.

bebekyüzlm cnm merak etme çok normal şeyler kasık ağrıları.Yerleşmeden kaynaklanıyor tatlm doktora gittiğinde magnezyum vermedi mi sana ? bnm öle bi olurdu ki sanki adet olucam az snra gibi.için rahat olsn sıkıntı etme vucudun bebek için çalışıyr onu yerleştirmek için upğraşıyor annesiiii🙂

cnm yazdırdn mı rennie kullanıyo musun dediğim gibi?umarım faydası olmştur reflü çok zor gerçekten.Cinsiyet konusnda ilk içimden geçen erkek oldu bakalam RABBİMDEN hayırlısı olsn cnm

şekerim bak ya seni yicem ha aman bi sağ salim doğuraydında şu haftalarını saymaktan kurtulaydın deli hem 35 yap diyo hemde 34 yap
ha
QUOTE=sheker_shey;760821]şekerim ben sana 35 yap demedim kiiiii ,bidaha oku istersen kuşum.Sen 33 'ü atlamadğn için perşembe 34 bile doluo 35 oluyorz ne 33'ü dedim.Ohooooo sende hemen mırık kırın ediyon gamze abla olsaydı böle yapmazdııı ..
ayol haftalarımı saymaktdan bıkmadım insan bıkar mı büyüdüğünü görmekten?? :hıh: :hıh: kırdın kalbimizi bebişmle bak şimdi([/QUOTE]

Son düzenleme:
arkadaşlar sizinle uzun zamandır görüşemedik ama hepinizi özledim. Tebriklerini ileten herkese çok tşkler. Gelelim doğumuma: 13 aralık salı sabahı saat 8.00'de hastanedeydik. Gerekli kontrollerin ardından 10.20'de sezeryana aldılar inanın ne lavman ne sonda hiç koktuğum gibi olmadı o an sadece bebeğinizi düşünün allah güç veriyor. Sonra ameliyathaneye girdik sohbet ederken gitmişim.... Gözlerimi açtım yoğun bakımdayım 2 saat sonra odama aldılar. Aman allahım güzeller güzeli bir melek yanıma geliyor onu görünce benimm dedim mis kokusuyla canım kızımdı benim parçamdı allah tüm isteyenlere yaşatsın. Sena saat 10.40'da doğmuş zaten 10 dk sonra da annemler görmüşler. Kilosu 3250 gr. Boyu 50 cm. Ama öyle minik öyle narin ki🙂) çok şükür dün kont vardı kilomuz 3500 olmuş sütüm yetiyormuş🙂 doğum sonrası yediğim serumların haddi hesabı yok ama çok şükür fazla ağrım olmadı tunaya göre çok daha rahatım. Sadece gazımı çok geç çıkarttım 60 saat aç susuz sadece serumla durdum o biraz sıkıntılıydı ama şu an herşey yolunda. Kızım çok uslu emip uyuyor. Ona bakmaya doyamıyorum abisi de bayılıyor ona koklayıp duruyor🙂 eve çıknca işler bitmek bilmedi hayat değişiyor🙂 sağolsunlar sadece eşim ve annemden fayda var. Inanın kayınvalidemler bir tek doğuma geldiler o kadar sonra daha gelmediler allah muhtaç etmesin zaten. Bizde durumlar şimdilik böyle. Fırsat buldukça girmeye çalışacağım hepinizi öpüyorum.