Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

bu sitede bir umutsuzlukmu seziyorum ne ? sakın yapmayın kızlar dua edin bol bol namazlarınızda tesbihlerinizde hem kendiniz için hem arkadaşlarımız için tüm isteyenler için size en büyük örnek ben olayım asla beklemiyodum gerçekten hatta mart camdan baktırdı dedim nisan mayıs dedim kendimi kandırdım ama inanın böle olacağını bilmiyodum allah herkesinde benimde mutluluğumu daim etsin...
melodicim sakın üzülme hayırlısı olsun allahım en yakın zamanda göndericek bebeğini buna inann
sılacım hoşgeldin aramıza canım yaşadıkların zor şeyler ama inan ve tevekkül et bak ben hiç beklemediğim bi anda geldi bebeğim seninde öle olucak inan buna yaşadıkların kolay değil benimde gebeliğim sonlanmıştı 3 ay olmaz dedim ama 3. ayımın sonunda bi baktım meleğim gelmişte annesine süprizde yaparmış inanki olucak
veee diğer isimleri hep aklımda olan dualarımda olan sitede büyük gönül bağı kurduğum canım doslarım allahım en yakın zmanda meleğinizi göndersin ve unutmayınkiii UMUTSUZ İNSAN ÖLMÜŞ İNSANDIR ALLAHIM UMUTLARIN BİİTİ ANDA MUCİZELER VERİRKİ TEKRAR UMUTLANALIM DİYE aynı o hesap bende de artık umut bitmişti yeniden yeşerdi umutlarım her daim duamdasınız ve burdan şunu sölemek istiyorummmmm

bu ay özel bişey yapmadım ama sadece 1 ay önce hayat suyu içtim ve dua ettim bol bol her cuma 1000 defa YA EVVEL dedim hergün işe gelirken sabah 707 defa YA VARİS dedim NAMAZLARIMI HİÇ AKSATMIYORUM ZATEN HEP DUA EDİYORUM RABBİME VE HAFTADA 1 HANGİ GÜN OLURSA OLSUN 1 DEFA YASİN SURESİ ARDINDAN MERYEM SURESİNİ OKUDUM ŞİMDİDE DEVAM EDİİYORUM SAĞLIKLICA DOĞUM YAPMAYI DİLİYORUM YABBİMDEN ... ALLAHIM SİZLEREDE VERSİNNNN

Lalezar hayatım sakın üzülme yeni aylar var, durumun netleşmesi içini rahatlatır. Beklenen bebiş ve mavi kedi kaldı sanırım beklediğimiz, gerçi listede son durumlarını bilmediğimiz pek çok isim var🙂 Martı biraz daha kalabalıkbitirseydik di mi ama🙂) Yeni ay yeni umutlar arkadaşlar, her şeyin hayırlısı...

Günaydın herkeze laalem ben senden çok ümitliydim yaaaa neyse üzme sakın kendini artık hayırlısı çalışmalara devam dediğin gibi 🙂

lalezarım canım benim hayırlısı olsun ne diyelim... Devam denemelere. Rabbim hayırlısını bizim için hayırlı olan vakitte gönderecek.

evet gerçi öyle ama gecikince kendini ümitlendirmemek için pek kondurmuyorsun sanıyordum neyse artık yapacak bişey yok çalışmalara devam diyoruz değilmi 🙂

Kızlar hepinize ilginiz için çok çooooooook teşekkür ederim, inanın üzülmedim, ama her ay ufak da olsa bu umudu hep yaşıyoruz, artık deneyimli bekleyenlerden olduğum için o kadar etkilenmiyorum 😀 kısmetten öte hiç bir şey olmaz, dua etme kısmına gelince elimden geldiğince ediyorum ama sanırım Rabbim benim dua etmemi ve sesimi çok seviyor ve daha daha çok dua etmemi istiyor... Bunu megolomanlık yapmak için yazmıyorum bir yerde okumuştum, Allah dilekleri yerine getiren meleklerine dermiş ki; "ben bu kulumu çok seviyorum ve sesini biraz duymak istiyorum, onun dileğini hemen yerine getirmeyin", sevmediği kulları için ise "bu kulumun sesini sevmiyorum onun dileğini hemen yerine getirin ki sesini daha fazla duymayayım" dermiş 😀
Şimdi sakın burada dua edip dilekleri yerine gelenler alınganlık yapmasın, eminim onlarda uzun zamandır dua ediyorlardı 😀

Merhaba Arkadaşlarım🙂

Orjinal çatlaq arkadaşımın çok güzel bir fikri var toplu dua..Gelin hep beraber 40 yasin okuyalım niyetimiz belli 😀 bu topikte arkadaşlar bebek istiyor..Gelin kim ne kadar okumak istiyorsa ayarlayalım..Birbirimize dua edelim.Lütfen okumak isteyenler kaç tane alıyorsa belirtsin yarın okumaya başlayalım inşallah..

ben okuyabılırım ama suan okuyamam reglıyım ama okursam 40 gun boyunca hergun 2.3 defa okuyabılrım artı meryem suresı nıde arkadslar yer gok dualarla yazılmıs nıye faydalanmıyalım ben varım.....

Melodicim çok haklısın ayrıca meryem suresini de okuyalım..Canım kırk günde değil 1 günde 40 yasin ve dediğin gibi Meryem suresini okuyalım bakalım arkadaşlarımız ne diycek 🙂