Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

mrb canlar nasılsınız? bugün ben anca girebiliyorum, zaten yumurtlama günlerim belim felaket ağrıyor, bari bu ay tuttursak..

esinim canım ne güzel anlatmışsın duygularını, kan testinde de çıkmış hadi çok sevindim🙂 inş biz de arkandan geliriz.. söylemeyin tabi birkaç ay kimseye, nazar değmesin..

beklenenbebiş, lalezar, mavi kedi, haziran hadi kızlar sıra sizde artık gelin güzel haberlerle de topikte düğün havası essin🙂)

melodi tatlım üzüldüm yaa, ama dediğin gibi gerçekten hayırlısı neyse o olsun, kısmetin inş önümüzdeki aydır, sen yat dinlen yorma kendini enerji depola, çok geçmiş olsun.. inş nisan hamişi olursun..

baharcığım senin için de canım Allahın bir bildiği var elbet, umarım nisan hamişleri de bizler oluruz..

best-dream canım o nasıl laf öyle asla umudunu yitirme, senin de beklemdiğin bir anda gelir inş bebişin.

vee sılam-nisa sen de hoşgeldin aramıza, tatlım gerçekten zor şeyler yaşamışsın, ama hayat deniyor işte bizi, yakında güzel haberler alman dileklerimle.. istersen listeye ekleyebilirim seni de🙂

kızlar şimdilik benden bu kadar biz de çalışmalara başladık hayırlısıyla.. hepinizi çok seviyorummm🙂)

🙂:nazar:🙂:nazar:🙂 H A M İ Ş L E R İ M İ Z 🙂:nazar:🙂:nazar:🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................şubat :nazar:

2.sheker_shey...............şubat :nazar:
3.tuvanna....................şubat :nazar:
4.AuSSie-AnGel...........şubat :nazar:

5.esinerkan................mart :nazar: Düzce 24 Okul öncesi öğrt. Ne güzel süpriz oldu🙂
6.burju........................mart :nazar:

7.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂

:salıncak:
1.pnr79..............19-20 şubat ??? Ses yok huu???
2.denfi................28 şubat ??? Ses yok huu???

3.mavikedi..............24 mart ??? Edirne 28 İngilizce öğrt. Hamiş adayı 🙂

4.beklenenbebiş.........25 mart ??? Kayseri 20 Hamiş adayı 🙂

5.lalezar.............25-30 mart ??? Balıkesir 39 Memur Hamiş adayı 🙂

6.little angel.....26 mart ??? İzmir Hamiş adayı 🙂

7.çölmeleği...........26-31 mart ??? Mardin/Midyat 19 Hamiş adayı 🙂

8.elçin&su..............27 mart ??? Hamiş adayı 🙂

9.koza.....................28 mart-7 nisan Antalya 33 Hamiş adayı 🙂

10.kraliçearı.............29 mart Hamiş adayı 🙂

11.gülparem.............4 nisan Afyon 22 Üniv. öğrc.
12.sea34.................5 nisan

14.haziran13........6 nisan İstanbul 35 Mühendis
15.best_dream..............8 nisan
16.sılam_nisa................8 nisan
17.yaseminnnnnnn........9 nisan Kütahya 22 Ev hanımı
18.bembeyaz..................11 nisan Konya 26 Memur

19.mawişimbebekistiyor..........14 nisan İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
20.tunaa..............16-18 nisan Eskişehir 33 Resim öğrt.
21.aymelek............17 nisan
Erzurum 25 Hemşire

22.pirenses...............? Afyon 26 Ev hanımı
23.berna24................18 nisan

24.geweze............22 nisan Ankara 22 Üniv. öğrc.
25.denizzzz..........25 nisan Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
26.baharrrımmm...............? Ardahan Güzellik uzmanı
27.melodi_cn...............30 nisan İstanbul 25 Ev hanımı

arkadaşımızı da unutmadık ne zaman isterse listeye tekrar ekleriz, o da lütfen umutlarını kaybetmesin:
elif_ecrin...................?

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

kızlar üzülmeyin herşein hayırlısı olsun.
Mavikedi yaptım az önce negatif çıktı birde sabah denicem ve yrn doktora gitcem sende mutlaka yaz hadi inş hamişizdir hepimiz.
Ama benim belrtiler vardı mide bulantısı gibi bakalım artık.
canım inşallah güzel haberlerle gelirsin ve nickin beklenen bebiş değilde gelen bebiş olur 😀 hadi hayırlı haberlerde buluşalım canım :kiss:
Sılam görüceksin meleğin meleğimiz hiç beklemediğimiz bir anda gelicek ümidimizi yeterki yitirmeyelim Allahım en kısa zamanda meleklerimize kavuşmayı nasip etsin:kiss:
amin çitosum amin bu zorlu yolda Rabbim dayanma gücü versin ve yüreğimizdeki hasreti tez zamanda silsin inşallah 🙂
Sılam nisa merhaba, Gördüğün gibi bebek için uğraşan bir tek sen değilsin, için rahat olsun. Hem şöyle düşün bir gün bebeğimiz geldiğinde bu çektiklerimizi hatırlamıcaz bile belki gülerek yarın anlatıcaksın. Serophene kist yapıyor ve genel olarak ilk adetle sökülüp gidiyor, içini karartma sen. Hayırlısı olsun her şeyin. Hoş geldin..
canım inşallah bu satırları gülerekte okuyacağımız günler gelir benim kist ilk ayda sökülmedi 3 ayda sökülmezse eğer cerrahi müdahale gerekecekmiş nasip bakalım Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inş 🙂
mrb canlar nasılsınız? bugün ben anca girebiliyorum, zaten yumurtlama günlerim belim felaket ağrıyor, bari bu ay tuttursakvee sılam-nisa sen de hoşgeldin aramıza, tatlım gerçekten zor şeyler yaşamışsın, ama hayat deniyor işte bizi, yakında güzel haberler alman dileklerimle.. istersen listeye ekleyebilirim seni de🙂
kızlar şimdilik benden bu kadar biz de çalışmalara başladık hayırlısıyla.. hepinizi çok seviyorummm🙂)
canım inş bu ay yakışıklı oğluşuna kardeşinin müjdesini verirsin 😀 evet benide eklerseniz sevinirim 8 nisan canım hayatın bu sınavınıda inş sabırla aşacağız bakalım nasip 🙂

Sılam Nisa merhaba, ben de serophene kullanıyorum 2. ayımdayım. Bugün 15. gün çatlatma iğnesi sonrası. Yine hiç bir belirti yok🙁 İnşallah tez zamanda kavuşuruz bebeklerimize. Beklemek içimi acıtıyor zaman zaman. Neyse bakalım, iyi gecelerin olsun

Son düzenleme:
iyi gecler hanımlar bende bu ay klomen kullandım ve çatlama ignesi oldum olduktan 3 gün sonra çok aşırı agrı oldu karnımda kasıklarımda bacagım sızladı sizce bu belirtiler çatlamış oldugunmu gösterir yoksa döllenmemi oldu bana yazarsanız sevinirimm şimdiden tşklerr🙂)

günaydın arkadaşlarım,
Best_dream canım umutsuzluga kapılman için çok erken daha. Seninle aynı durumdayız benım de bu ay 5. ayım olacak, adet donemlerimiz de aynıydı dıye hatırlıyorum. doktora elbette git. Ben geçen ay gittim. 35 yas ve ustunde 6 ay beklıyorlr 20lı yaşlarda ise 1 sene. bu zaman dılımınde olmazsa eger o zaman detaylı tahlıller yapıp ek tedaviye başlıyorlar. Yani daha erken hemen umutsuzluga kapılma ne olur. Zaman zaman hepimize oluyor ağlıyoruz, sızlıyoruz, hiç olmayacak mı dıye kendı kendımızı yiyoruz ama sonra toparlanıp devam ediyoruz. Herşey Allahtan , hayırlısı ne zaman ise o zaman gelecek bizim bebişler de sabırla bekleyecegız canım, gonulunu ferah tut olur mu? bu arada doktora gıtmeyı de ihmal etme.

Arkadaşlar ne olur umutsuzluga kapılmayın Rabbim dualarımızı kabul edecektir. Hayırlısı hakkımızda hepimizin..

Günaydın melekler,
Bu sabah ben kırmızı kartı yedim hahaha valla ne yalan söyleyeyim zaten belirti yaşamadığım gibi içimden bir ses bu gecikmenin bebekle ilgisi olmadığını söylüyordu sanki 🙂 (erdim mi ne hahaha) neyse sanırım adetlerimin aralığı uzamaya başladı bu 3. aydır böyle aksamaya başladı, sanırım 3 aydır kullandığım tiroit ilacının etkisi var diye düşünüyorum..
Neyse şimdi yeni ay yeni umut diyeceğiz ve son gittiğim jinekoloğun istediği tahlillerden sonra çalışmaya yoğun bir şekilde başlayacağız :d014:
Pre-sed imide hazırladım :D:D
işte böyle bayanlar artık bu ay da olmazsa bize tüpçünün yolları göründü demektir, ne yapalım hakkımızda hayırlı olanı Rabbimden biz daha iyi bilemeyiz... ondan gelen herşeye kapımız açık :date: ve boynumuz kıldan ince sabırla beklemekten başka çaremiz yok :ebebek:

Haaa bu saatte Lalezar da nerden çıktı demeyin 3 gün izin aldım hafta sonu sınavlarım var ders çalışıcam, ara ara göz kırparım size de :D:D

Günaydın melekler,
Bu sabah ben kırmızı kartı yedim hahaha valla ne yalan söyleyeyim zaten belirti yaşamadığım gibi içimden bir ses bu gecikmenin bebekle ilgisi olmadığını söylüyordu sanki 🙂 (erdim mi ne hahaha) neyse sanırım adetlerimin aralığı uzamaya başladı bu 3. aydır böyle aksamaya başladı, sanırım 3 aydır kullandığım tiroit ilacının etkisi var diye düşünüyorum..
Neyse şimdi yeni ay yeni umut diyeceğiz ve son gittiğim jinekoloğun istediği tahlillerden sonra çalışmaya yoğun bir şekilde başlayacağız :d014:
Pre-sed imide hazırladım :D:D
işte böyle bayanlar artık bu ay da olmazsa bize tüpçünün yolları göründü demektir, ne yapalım hakkımızda hayırlı olanı Rabbimden biz daha iyi bilemeyiz... ondan gelen herşeye kapımız açık :date: ve boynumuz kıldan ince sabırla beklemekten başka çaremiz yok :ebebek:

Haaa bu saatte Lalezar da nerden çıktı demeyin 3 gün izin aldım hafta sonu sınavlarım var ders çalışıcam, ara ara göz kırparım size de :D:D
Günaydın herkeze laalem ben senden çok ümitliydim yaaaa neyse üzme sakın kendini artık hayırlısı çalışmalara devam dediğin gibi 🙂

Geri